Çekişmeli Boşanma

Merhaba Arkadaşlar Yardımınıza ihtiyacım var
29 yaşındayım 8 yıllık evliyim 2 cocugum var eşim evlendiğimizden beri doğru dürüst çalışmıyor hep ben çalısıyorum evin her türlü ihtiyaçlarını ben karşılıyorum ama hiç kıymet bilmiyor sürekli beni aşağılıyor aileme ve bana kötü kelimeler söylüyor 2018de lösemi hastalığına yakalandı hastanede bi an olsun yanından ayrılmadım ama hastaneden cıktıktan sonra bana 1 kere bile Allah razı olsun demedi sürekli sen bana bişey yapmadın dedi.2 Senedir çalısır belgesi var ama herkese hastalığını bahane edip çalışamadığını söylüyorum.Ama geliri var ev kirası geliyor İstanbuldan ama asla eve para vermiyor.Akşama kadar kahvede arkadaşlarıyla bizimle zaman geçirmiyor.Ben 2 sene önce devlete atandım.Oda devlet olmassa çalışmam diyor ama devlete atanmak için hiç birsey yapmıyor.2 tane ünv. mezunu 3. okuyacak şimdi örgün olarak 4 sene bitince bakarıım diyo şimdi maddi sıkıntım yok gerçekten tükendim.Aldım karsıma konusmak için ben seni sevmiyorum dedi sadece çıkar ilişkisi bu evlilik sana çocuklar için katlanıyorum dedi.Benimle sevişirken başka kadını hayal edip sevişiyomuş öyle dedi. Bende bu süre içine cok yoruldum boşanmaya karar verdim kabul etti 1 şartla çocukları ona vermemi istiyor.Ben cocuklarımdan ayrılamam :KK43: yoksa boşanmam diyor çekersin böyle.Ben lojman talep ettim çıktı maddi gücümde yeterli ama cocuklarıma üzülüyorum ne yapmalıyım akıl verin..
Alamaz çocukları sen dimdik çocuklarının yanında durmaya devam et

X