Cem Belevi İrem Derici'yi yine aldattı! İrem Derici'nin paylaşımı olay oldu

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.233
2.041

İrem Derici çok aşık olduğunu her fırsatta söylediği Cem Belevi tarafından yine aldatıldığı iddiasıyla gündeme geldi. İrem Derici kendisini Nergis Nesrullayeva ile aldatan Cem Belevi'ye sosyal medyadan ağır sözler söyledi. Belevi'nin daha önce de Bircan Bali ile Derici'yi aldattığı iddia edilmişti.​

Cem Belevi İrem Derici'yi yine aldattı! İrem Derici'nin paylaşımı olay oldu

İrem Derici aşkta yine aradığını bulamadı. Cem Belevi'ye aşkını her fırsatta dile getiren ve son olarak Armağan Çağlayan'a katılarak "Gururumu bile kaybetmiş durumdayım" diyen Derici bir şans daha verdiği Belevi tarafından iddialara göre yine aldatıldı.

Belevi’nin, İrem Derici ile birlikteyken manken Nergis Nesrullayeva ile de aşk yaşadığı iddia edildi. İKinci Sayfa'nın iddiasına göre; bunu öğrenen İrem Derici, Cem Belevi’yi terk etti.

Cem Belevi'nin Nergis Nesrullayeva ile İrem Derici'yi aldattığı iddia edildi! Nergis Nesrullayeva bakın kim çıktı

Derici bununla da kalmadı sosyal medya hesabından ağır sözler söyledi. İrem Derici'nin “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler” sözleriyle olay oldu.

rnhrh

Ekran Alıntısı

kaynak mynet

roseash

𝐀𝐓𝐋𝐀𝐒✨
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mart 2022
1.148
1.586
25
*** karma *** Gökçe Yıldırım'a yaparken ben aşk kadınıyım aşık oluyorum peşini bırakamıyorum diye zırvalıyordu kadının sevgilisini elinden aldı :KK70: İyi oldu hiç üzülemiyorum bu kadına ..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-11-2022

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 136 gün kaldı.

Bir hafta içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin vücudunu komple kaplamış olacak. Lanugo aslında bebeğinizin baş, boyun ve yüz çevresinde, vücudunun diğer bölgelerine göre oldukca yoğundur. Hamilelik hormonları, dolaşım sisteminizi ve metobolizmanızı hızlandırdığı için saçlarınız ve tırnaklarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz. Bebeğinizin meme uçları meme bezlerinde görülmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.233
2.041

Cem Belevi'nin açıklaması İrem Derici'yi çıldırttı! Her şeyi ifşa etti... Ses kayıtları detayı​

14430666-640x480.jpg

Ortalık fena karıştı. İrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldatan Cem Belevi 'Aldatmadım' açıklaması yaptı. İrem Derici açıklamayı görünce çileden çıktı. İrem Derici Cem Belevi'yi "Ben İrem'i çok seviyorum, onu asla aldatmadım" sözlerinden sonra ses kayıtlarını ifşa etmekle tehdit etti.

Cem Belevi ve İrem Derici arasında gerilim tırmanıyor. Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilen Cem Belevi bir açıklama yaparak "Ben aşk şarkıları yazan, hisleriyle hareket eden adam gibi seven bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum yok aldatma... Böyle bir şey yok! Kendisini aldatmadım" deyince Derici çıldırdı.

İrem Derici bir paylaşım yaparak her şeyi ifşa etti. Üstelik Cem Belevi'yi elinde olduğunu söylediği ses kayıtlarını da ifşa etmekle tehdit etti.

640xauto.jpg

kaynak mynet

Canpare

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
1.353
12.263
Aldatmak aldatılmak ne kadar kötü bir şey

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 707 gün geçti.

Dns90

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2017
4.370
6.733
31
Tencere kapaklar. Ama kaos seviorum napayim. Uyansa da paylassa ses kayitlarini😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-08-2022

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 42 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz bugün doğarsa sadece rahminizden dış dünyaya etkin bir geçiş yapabilir durumda olmayacak aynı zamanda hastalıklara karşı direnç gösterebilecektir. Bugün hamileliğinizin 8. ayı bitiyor. Hamilelik sürecinizde son düzlüğe girdiniz. Bol miktarda su içmeniz, ödem ve şişliklere karşı size yararlı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

dahabellidegil

♍️ tiyatro aşktır🎭
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2022
490
519
27
Bunlara belli olmaz barışabilirler de yada birbirinin arkadaşları ile çıkarlar yarın değişik kafada bunlar ya anlamak zor 🤷‍♀️

lusnikaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2015
55
29
29
Yazık..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-01-2023

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Visenyaa

Guru
Pro Üye
21 Aralık 2014
7.099
19.351
Biri ikizler erkeği biri koç kadını. Ateş ile hava ilişkisi bol kaoslu, kavgalı, saldırmalı bir ilişkidir.
İkisi de sevmez.