İrem Derici'ye müstakbel kaynanasından olay yorum! 'Horozu saldım

hala , cinselliği erkeğin kadına yaptığı ve kadın için de bunun edilgen bir olay olduğunu düşünen zihniyet var ve daha uzun yıllar olacak bizim toplumda......
Maalesef öyle,ve böyle zihniyet olduğu sürece ülkemizde daha çok tecavüz ve taciz haberlerini duyacağız.

• Beğen
Reactions: s u
Hic olmamis boyle bir yorum ayip yani evlenirlerse napicak her gun sosyal medyadan mi saldiracak gelinine

Çok talihsiz bir açıklama, ne kadar ayıp.. Bu kadın böyle değildi, niye böyle olmuş ki acaba?

İrem Derici ile Lider Şahin aşkına anneden çok ağır yorum
3 ay önce radyocu eşi Rıza Esendemir'den boşanan İrem Derici'nin Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Rıza Esendemir'den boşanan İrem Derici, son dönemde Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelmişti. İddialar karşısında Lider Şahin ve İrem Derici ikilisi sessiz kalmıştı.Lider Şahin'in annesi Didem Şahin, bu aşk iddialarına sosyal medya hesabından çok ağır cevap verdi.

15438_20150406aw374925-01.jpg

Didem Şahin Twitter hesabından yaptığı açıklamada: "Sorularınızın cevabı bende değil. Hiçbir konuda beni arayıp soru sormayın. 'Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün' der, geçerim" dedi.

5343_smsm.jpg

http://www.iha.com.tr/haber-irem-derici-ile-lider-sahin-askina-anneden-cok-agir-yorum-565102/

sen gerçekten çok terbiyesiz bir kadınmışsın , mahalle ağıyla konuşma diye tamda sana denir ,

geldigin yeri bilmiyorum ama yaşadıgın saltanat sana hiç birşey katmamış

bir kadının
"kadın cinsiyetini" bu denli aşağılamasını doğru bulmuyorum
ne kadar ayıp ya
sen nasıl hem cinsinsin olan tüm kadınlara ithafen kadın olarak kadınları aşağılarsın ne kadar iğrenç
Allah bilir kadının bir de kızı vardır bunu düşünmeden yazmıştır (bilmiyorum kızı var mı)

Kızı da var bu kadının bi de 20 yaşlarında

Bu şekilde bir yorum hoş olmamış. Hele ki bir kadına hiç yakışmıyor .

Oğlum kiminle eğleneceğini kiminle evleneceğini bilirci kaynanalardan çok var maalesef. İçindeki çirkinliği dışına taşmış diline vurmuş. Terbiyesiz kadın.

Çok ağır bir laf selami şahin gibi beyfendinin eşine yakıştıramadım.
resmen benim oğlum horoz (yüceltmek) tavuklar ( bayanlar) düşünsün.
resmen oğlu için seninle oynar oynar da sende tavuk gibi kalırsın dımzdızlak demiş
ama şunu unutmasın irem derici Şahin'den ayrılsa bile iyi bir kariyeri var.
nefret ederim bu tarz düşüncede ki insandan böyle kaynana da olmaz olsun yani inş hamile kalırda evlenirler yediğin lafı tutarsın.
çok sinirlendim hemcinsim için bu tarz konuşulduğu için ben irem dericiyi severim tipine bakmam şarkıları gayet kaliteli maşallah. Temennim eski eşiyle barışması böyle geri kafalı insanlarla uğraşmaması.

ay sinirlerimi zapdetemedim :)

Geçen kaynimi almaya gittim okula bahçede iki kadın tartışıyor biri demezmi benim çocuğum erkek istedigini yapar sahip çık kızına. O an kadının ağzını iki elimle ayırıp içine tövbe estağfurullah
Gelecek nesli de böyle yetiştiriyorlar o zaman hadi geçmiş olsun milletimize

Ne kadar ayıp,bir kadın tarafından bir kadına söylenmesi.
Hem İrem derici'nin nesi varmış ya?
Dobra,samimi bir kadın ,piyasadaki esmer ,platin saçlı ,yattara gibi takılıp "cnm yha" diyen conconlardan 1000 kat daha iyi.

Ya irem ne yapmıs ki tamam bi ara seviodu asıktı simdide bunla berbarr eee bu kızın baska edepsizlikleride mi var yorumlarda baktım da edepsiz falan denmis merk ettm simdi ne yapmıs

X