Cemıl tugay mı can kopal mı?

Cauchemard ve crazynose var galiba cemil beyin hastası.. İstersen özelden yaz.. Ben can kopala kombine oldm 3 hafta önce çok memnunum şimdilik.. İnşallah sonradan sorun çıkmaz.. Listemdede baya çok hastası var can beyin bak ekle istersen fotolarını görmek için

Cauchemard ve crazynose var galiba cemil beyin hastası.. İstersen özelden yaz.. Ben can kopala kombine oldm 3 hafta önce çok memnunum şimdilik.. İnşallah sonradan sorun çıkmaz.. Listemdede baya çok hastası var can beyin bak ekle istersen fotolarını görmek için

Gecmia olsun cok sevindim memnun olmaniza fotograflarinizi da gorebilir miyim sakincasi yoksa?

Gecmia olsun cok sevindim memnun olmaniza fotograflarinizi da gorebilir miyim sakincasi yoksa?

Cnm daha öncede görmek istedin hatırlıonusun.. Ben seni ekledim ama sen kabul etmemişsin hala.. Görmek için arkadaşım olman gerek

Cnm daha öncede görmek istedin hatırlıonusun.. Ben seni ekledim ama sen kabul etmemişsin hala.. Görmek için arkadaşım olman gerek

Siteye giremedim bayadir arkadaslik istediginizi nerden gorecegimi de bilmiyorum :) simdi bakip bulup kabul ediorum hemen

Canim burnun gayet guzel olmus gule gule kullan :) can beyin ilgisi nasildi peki ameliyattan sonra falan memnun kaldin mi?

Canim burnun gayet guzel olmus gule gule kullan :) can beyin ilgisi nasildi peki ameliyattan sonra falan memnun kaldin mi?

Şimdi onunla yazışıordum.. Bana göre küçük can beye göre büyük be gereksiz bir operasyon için tarışıyoruz:)) öncesinden sonrasından ve amlyt sürecinden çok memnunum.. Ama allah bilior ya dedim türkiyeden çıkayım artık ilgilenmez ilgilenmio diede kapısına dayanamam.. Ama saolsun her yazıma cvp veriyor.. Senin sadece burunsa çabuk iyileşiyor, ben hiç sorun ağrı yaşamadım burun için

Bu arada tşkr ederim iltifatın için.. Darısı isteyenlerin başına inşallah.. Bu arada sen daha 25 msj yazmamışsın fotoları nasıl gördün? Albümleri görebiliomusun?eğer göremiorsan oyun bölümü var orda msj sayını doldur

ben yeni üye oldumda listemde görünüo dedigin kısım nerde yarımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlık kısmını diorsan eğer, üyenin üzerine tıkla izle yazıor oraya bas ve üyeye yaz, seni izlemesini iste böylece fotolarını görebilirsin

X