Çene altı tüyler

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Kızlar selam😊.Çene altı tüylerinden tamamen kurtulan ya da en azından azaltan bir yöntem bilen var mı aranızda?Ne kullandınız sonuç alabilmek için ? deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

İğneli epilasyon. Üç tane koyu kıl vardı bende de tamamen bitti. Benim sadece 3 seans sürdü ama kimisinin daha uzun sürüyormuş.

İğneli epilasyon. Üç tane koyu kıl vardı bende de tamamen bitti. Benim sadece 3 seans sürdü ama kimisinin daha uzun sürüyormuş.
Çok teşekkürler😊 nerede gittiniz acaba eğer Ankaraysa iyi bir merkezse gidebilirim ben de

Çözüm iğneli epilasyon gibi.Ankara'da önerebileceğiniz iğneli epilasyon merkezleri varsa paylaşır mısınız kızlar?

Merhaba cadde'de nereye gittiniz? Ben de istanbuldayım.
İsim söylemek doğru mu bilmiyorum burada ama cadde kuaförün içinde Kezban Hanım var, kuaförün içinde bir oda kiralamış sanırım kuaförden bağımsız gibi geldi bana. Benim de kuzenim ve arkadaşları falan gidiyordu 30 küsür yıldır bu işi yapıyormuş. Ben memnun kaldım kendisinden çok yoğundu fakat randevu bulabilirseniz tavsiye ederim. Genelde bir kaç hafta sonrasına randevu ancak veriyordu. Hiçbirimizde bir iz olmadı.

Kızlar yok mu Ankarada yaptıran??

Ankara'da bulunan arkadaşlar gerçekten iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalan yok mu aranızda??

Buz Lazer yaptırmayı denediniz mi ? biraz pahalı olsa da kalıcı çözüm sunuyor.
Yok lazer düşünmüyorum ince tüyleri yok etmiyor yüz bölgesinde gördüğüm kadarıyla lazerden memnun olan yok daha çok arttırdı diyen çok.Normal lazere gittim diode ondan da memnun kalmadım zaten.

Kızlar selam😊.Çene altı tüylerinden tamamen kurtulan ya da en azından azaltan bir yöntem bilen var mı aranızda?Ne kullandınız sonuç alabilmek için ? deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
merhaba. hormonal bi sıkıntı olabilir o yüzden baktırmadıysanız ona baktırın derim.

Kızlar iğneli epilasyon??Ankara??Memnun kalan yok mu??kimse paylaşmak mı istemiyor nedir sır gibi yazan yok kimse yaptırmadı mı ya

Selamlar. Ben yüzüme yıllar önce alexandrate kullandım. Yüzde sekseni girmişti sonra lazer çare olmadı. Tepe prime da Julia var ama ondan randevu almak çok zor iki seans ona gittim hemen azaldı ama randevu onun uygun bulduğu saate gidemezsen iptal direk. Kızılay’da bir yere gittim dört yıldır ağda gibi gidiyordum iki ayda bir hiçbir değişiklik olmadı. Bu forumda Kızılay’da Eda diye birini duydum. İki seansta bitti üçüncüyü dün yaptırdım beş tane falan kalmıştı öyle söyleyeyim. Kızılay’da Eda güzellik. Beni büyük dertten kurtardı.

Selamlar. Ben yüzüme yıllar önce alexandrate kullandım. Yüzde sekseni girmişti sonra lazer çare olmadı. Tepe prime da Julia var ama ondan randevu almak çok zor iki seans ona gittim hemen azaldı ama randevu onun uygun bulduğu saate gidemezsen iptal direk. Kızılay’da bir yere gittim dört yıldır ağda gibi gidiyordum iki ayda bir hiçbir değişiklik olmadı. Bu forumda Kızılay’da Eda diye birini duydum. İki seansta bitti üçüncüyü dün yaptırdım beş tane falan kalmıştı öyle söyleyeyim. Kızılay’da Eda güzellik. Beni büyük dertten kurtardı.
Teşekkürler.😊Kızılayda dediğiniz Eda güzellik lazer mi iğneli epilasyon mu peki?

X