Cene ameliyatimi iptal ettirdim.

_promise_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2016
1
0
25
Herkese merhaba. Oncelikle burada yeniyim. Herkesin fikrini almak icin actim aslinda. Umarim okuyan herkes durustce fikrini soyler
Simdi ben yaklasik 2 yildir ortodonti tedavisi goruyorum. Ameliyat olacagim diye bu ise baslanmisti ama ben ameliyattan vazgectim cesaret edemedim. Alt cenem ust cenemden 1 cm veya daha az ileride disaridan belli olmuyor. Ameliyat icin cerrahla konusmaya gittigimde ameliyat olmasanda olur boyle de guzelsin demisti. Sonra bilgilendirmek icin verdigi kagidi okudugumda ameliyattan sonra yan etki olarak kalici alt dudak his kaybi gerekirse 2. 3.bir ameliyat cok uc noktada olsa bile korluk riski bile varmis bende cesaret edemedim daha 17 yasindayim. Babamda ordaki biriyle konusmus ve oradaki kisi babama kizini burada parcalattirma demis. Ve 2 hafta sonra falan dis tellerim cikacak artik. Bazen cenem beni rahatsiz ediyor hani acaba kotu mu falan diye ama kimse ben demeden cene bozuklugum oldugunu anlamiyor. Olmazsa cok rahatsiz olursam ileride daha iyi bir yerde ameliyat olurum. Ama riskleri yine ayni umarim pisman olmam .. Fikirlerinizi soyler misiniz sizce kotu mu yaptim iyi mi hala arada dusunuyorum :KK43:

Merhaba. Ben de alt çene ameliyati oldum 2 gün önce. Benim 5 mm ilerdeydi cenem. Yüzüm zayif ve uzundu. Önden görüntüsü güzeldi ancak yandan hic hoslanmiyordum
Ben çok istiyordum küçüklükten beri hep. Ve sonunda oldum. Su an aynaya bakmak istemiyorum çok sis olduğu için ve nasil oldu çok merak ediyorum ama ameliyattan ciktigim gün biraz zordu ama kusma yasamadim hic çok şükür. İnşallah sisim inince nasil olduğuyla ilgili tekrar yazarim :)

X