Çene Estetiği Çene cerrahisi

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Manolya2017

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
4
0
58
Acil yardım isteği
Sevgili arkadaşlarım yardımınıza ihtiyacım var
oğlum çift çene ameliyatı olacak bu konuda iletişime geçebileceğim
Daha önce bu ameliyatı geçiren yada geçirecek olan yakını geçiren varsa iletişime geçmek istiyorum
istanbuldayım

Son düzenleme:
Acil yardım isteği
Sevgili arkadaşlarım yardımınıza ihtiyacım var
oğlum çift çene ameliyatı olacak bu konuda iletişime geçebileceğim
Daha önce bu ameliyatı geçiren yada geçirecek olan yakını geçiren varsa iletişime geçmek istiyorum
istanbuldayım
Merhabalar.Ben oldum bu ameliyatı.Üst çene ameliyatı oldum.zor bir süreç ameliyat sonrası yemek yiyemiyosunuz.Konuşamıyosunuz.Mama ile beslenmiştim 2 hafta.1 ay sıvı ile beslenmeye devam.Onun dışında üst çene ameliyatların da burun kikirdakları yerinden oynuyor.Ameliyattan çıktığım da burnum çok kanadı.Suan burun ameliyatı olacağım.Gecmis olsun şimdiden...

Merhabalar.Ben oldum bu ameliyatı.Üst çene ameliyatı oldum.zor bir süreç ameliyat sonrası yemek yiyemiyosunuz.Konuşamıyosunuz.Mama ile beslenmiştim 2 hafta.1 ay sıvı ile beslenmeye devam.Onun dışında üst çene ameliyatların da burun kikirdakları yerinden oynuyor.Ameliyattan çıktığım da burnum çok kanadı.Suan burun ameliyatı olacağım.Gecmis olsun şimdiden...
Merhaba yanıtınız için teşekkürler ameliyatı ne zaman kime oldunuz hangi şehirde memnun musunuz

Merhaba yanıtınız için teşekkürler ameliyatı ne zaman kime oldunuz hangi şehirde memnun musunuz
Kasım 2019 da oldum prof Dr hasan garip'e oldum.İstanbul Maltepe de oldum ameliyatı.Marmara dış hekimliği fakültesin'de. Ben memnunum yemek yeme sıkıntısı dışında sıkıntım olmadı.Sadece sıvı ile beslenmek zor oda 1 ay kadar sonra normal yasantina dönüyorsun zaten.

Merhaba yaklaşık 1 ay önce trafik kazası sebebiyle alt çenem kırıldı on ve yan olmaz üzere iki yerinden plak ve vida takıldı dişlerimde sallanma olduğu için tel de var acaba ortalama ne kadar sürede iyilesiliyor benim agrım olmadı fakat kasılmalar mevcut

Cerrahi müdahaledense çene dolgusu yaptırmak daha iyi, çene ameliyatı gerçekten zor bir ameliyat ben bir estetisyen olarak eğer ki çok elzem değilse dolgu öneririm tabii muayene etmeden ezbere konuşmak çok zor

Merhaba yaklaşık 1 ay önce trafik kazası sebebiyle alt çenem kırıldı on ve yan olmaz üzere iki yerinden plak ve vida takıldı dişlerimde sallanma olduğu için tel de var acaba ortalama ne kadar sürede iyilesiliyor benim agrım olmadı fakat kasılmalar mevcut
doktorunuz çene egzersizleri önerdi mi? sanırım onlarda iyileşme sürecinde önem teşkil ediyor

X