Çene Estetiği Çene dolgusu

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

emosmos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
846
1
Çene büyütme için dolgu yaptıran var mı? Bir tane örnek göremedim karar veremiyorum.:KK43:

Çene büyütme için dolgu yaptıran var mı? Bir tane örnek göremedim karar veremiyorum.:KK43:
Merhaba ben 1 hafta gibi kısa bir süre önce çeneme dolgu yaptırdım. Çenem 1 hafta sonunda daha iyi bir görünüme ulaştığını söyleyebilirim. Tabi zamanla dolgu oturdukça daha da iyi bir görünüme dönüşeceğini düşünüyorum.Uzun araştırmalar sonucunda Doktorum Mehmet Akgün'ü buldum. Dolgu çok kolay bir işlem, öncelikle dolgunun yapılacağı yer temizleniyor ve uyuşturuluyor bu sebepten dolayı zaten her hangi bir acı duymuyorsunuz. İşlem süresi de yapılacak bölgeye göre değişiklik gösterebiliyor. Bu işin en güzel yanı bu kadar kısa sürede değişimin mümkün olması ve işlemden sonra gündelik hayata dönebiliyor olmak. Şimdi ki halimden çok mutluyum. Eğer Sizinde yüzünüzde rahatsızlık duyduğunuz bir bölge varsa yaptırmanızı kesinlikle tavsiye ederim ..
Sağlıkla ve mutlu kalın :))

Ben ben ben ben :)) Yaklaşık 1 ay önce çene ve yanak dolgusu yaptırdım. Doktorum Mehmet Akgün .. ıçtenlikle tavsiye ederim.. size değişimin fotoğrafını da atmak isterim. Size de fikir olsun :) yorumlarınızı tabi ki bekliyor olacağım. Merak ettikleriniz ve sormak istediğiniz konularda elimden geldiğince yardimci olmak isterim ..
Sevgiler

Eklentiler

• PhotoGrid_1446747346559.jpg
    PhotoGrid_1446747346559.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 1.022
Merhaba. Ben de çenemin geride olmasından dolayı uzun süredir çene dolgusu düşünüyordum. Ankarada doktor araştırırken meltem_yucesoy adlı üyemizin fotoğraflarını gördüm ve hemeeen Dr. Mehmet Akgün'ün'den randevu aldım:)Aslında konuşup fikir sahibi olmak için gitmiştim ama doktorumun kafamdaki soruları cevaplayıp bana sağladığı güven sayesinde hemen oturdum koltuğa:)) Anestezik bir krem sürüp işlemi gerçekleştirdiği için hiç canınız acımıyor bu güzel haber:) vee 3dakikada mutlu sonn:) Değişimi görmek isteyenler için fotoğrafı da paylaşıyorum.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 879
Merhaba. Ben de çenemin geride olmasından dolayı uzun süredir çene dolgusu düşünüyordum. Ankarada doktor araştırırken meltem_yucesoy adlı üyemizin fotoğraflarını gördüm ve hemeeen Dr. Mehmet Akgün'ün'den randevu aldım:)Aslında konuşup fikir sahibi olmak için gitmiştim ama doktorumun kafamdaki soruları cevaplayıp bana sağladığı güven sayesinde hemen oturdum koltuğa:)) Anestezik bir krem sürüp işlemi gerçekleştirdiği için hiç canınız acımıyor bu güzel haber:) vee 3dakikada mutlu sonn:) Değişimi görmek isteyenler için fotoğrafı da paylaşıyorum.
Aaa çok sevindim çok güzel bi değişim olmuş

X