Çene Estetiği Çene İmplanti (Yardim)

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Marusa_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2018
562
750
Arkadaslar merhaba daha once op.dr.alpay durana burnumu yaptirmistim simdi ise cene implanti yaptirmak istiyorum.. ama nasil goruneceginden emin degilim. Daha once cene implanti yaptiran arkadaslar oncesi sonrasi fotolarini ozelden veya burdan atabilirler mi? Lutfen kafam cok karisik

Arkadaslar merhaba daha once op.dr.alpay durana burnumu yaptirmistim simdi ise cene implanti yaptirmak istiyorum.. ama nasil goruneceginden emin degilim. Daha once cene implanti yaptiran arkadaslar oncesi sonrasi fotolarini ozelden veya burdan atabilirler mi? Lutfen kafam cok karisik
Yaptırdınız mı acaba?

Yaptirmadim, fiyatlar iki katina cikmis, bir de cene implantinin cok komplikasyonu oluyor. Ve maksimum 1cm falan oluyor. Ben dolgu yaptirdim cok memnunum.
Merhaba bende implanti dusunuyorum dolgu gecici olsugu icin ama nasil bir komplikasyon olusuyor korkuyorum acikcasi bilginiz varsa yazarmisiniz tesekkurler

Merhaba bende implanti dusunuyorum dolgu gecici olsugu icin ama nasil bir komplikasyon olusuyor korkuyorum acikcasi bilginiz varsa yazarmisiniz tesekkurler
Dedigim gibi maksimum 1cm oluyor, iyilesme sureci zor ve implant kayabiliyor. En kotusu implant da sonsuza dek kalmiyor zaten, kemiginizle butunlesiyor ve kemik eriyor zamanla... Ben cene dolgusu yaptirdim, hem istedigim gibi oldu hem de oyle eriyip gitmiyor yani ... Eski haline donecegini hic sanmiyorum

X