Çene Estetiği çene törpüleme çok acıtıyor mu ?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

jaleyvuz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
12
0
28
Merhaba kızlar çene törpüleme çok acıtıyor mu ? iyileşme süresi nedir?

siz yaptırdınız mı ?
2008 de çift çene ameliyatı geçirdim alt çenemde öne doğru çıkıklık vardı törpülediler vidaladılar şimdi çenemde hala vida var ama hiç rahatsız rtmiyor. İstersem 6 sene sonra vidaları çıkarabileceğimi söylediler ama gerek duymadım.

kime oldunuz ? kısaltma işlemi mi yapıldı ?
oylesi kararsızım ki .işlem sonrası cene kaynması yasanmasından memnumiyetsizlikten korkuyorum :KK43:

kime oldunuz ? kısaltma işlemi mi yapıldı ?
oylesi kararsızım ki .işlem sonrası cene kaynması yasanmasından memnumiyetsizlikten korkuyorum :KK43:

Evet çenem uzundu kısalttırdım. Prof. Dr. M.Zeki Güzel bey'e oldum çokta memnun kaldım. Çenenizin kaymaması için doktorun dediklerini bire bir uygulamanız gerekiyor.

Evet çenem uzundu kısalttırdım. Prof. Dr. M.Zeki Güzel bey'e oldum çokta memnun kaldım. Çenenizin kaymaması için doktorun dediklerini bire bir uygulamanız gerekiyor.

canım peki işlemden sonra yuvarlak bir cene sekline mi sahip oldun ? işlemin maliyeti nedir ?
bir de hastanede kalmak gerekiyor mu ? ameliyat sonrası takılan bandaj ne kadar kalıyor ?
sehir dısından gelicem nasıl olacak bilmiyorum :KK43:

canım peki işlemden sonra yuvarlak bir cene sekline mi sahip oldun ? işlemin maliyeti nedir ?
bir de hastanede kalmak gerekiyor mu ? ameliyat sonrası takılan bandaj ne kadar kalıyor ?

işlemden sonra normal bir çeneye sahip oldum. Doktorum o zamanlar hem cerrahpaşa hastanesinde görev yapıyordu dal başkanı olarak hemde özel muayenesi vardı şimdi cerrahpaşa hastanesinde değil diye biliyorum özel muayenesi var sadece, telefonla arayıp sekreterinden bilgi alabilirsin http://zekiguzel.com/cms/ iletişim adresi linkte. O yüzden maliyet bakımından sigorta karşıladı bi bakımını o zamanlar sadece özelde olsaydım 8-10 bin arasıydı biz bi kısmını ödedik. Hastanede 2 gece kaldım. Nasıl bir bandajdan bahsediyorsun? küçücük bant takıyorlar her iki kulağının biraz altına doğru o kadar. İstanbulda ameliyat geçireceksen tanıdıkların akrabaların varsa iyi olur ameliyattan hemen sonra memleketine dönemezsin. en az 2 ay kalman gerekir.

Merhaba kızlar çene törpüleme çok acıtıyor mu ? iyileşme süresi nedir?

çok profesyonellik isteyen bir operasasyon ama sonrasında uğraşınıza değiyor ayrıca pahalı bir ameliyat gerçi doktoruna göre değişiyor .

cene törpüleme ameliyatini burun estetigiyle birlikte düsünüyorum yaptirmayi. Yaptiran varmi aranizda cene törpüleme burda ?

Ben cene torpuleme amelıyatı oldum cenem guzel oldu ancak alt dudagım yukarı geldı konusmam pelteklestı , gulusumde kotu oldu alt dıslerım gozukmuyor ust dıslerım da zar zor ne olucak hıc bılmıyorum

Ben cene torpuleme amelıyatı oldum cenem guzel oldu ancak alt dudagım yukarı geldı konusmam pelteklestı , gulusumde kotu oldu alt dıslerım gozukmuyor ust dıslerım da zar zor ne olucak hıc bılmıyorum
Kime ameliyat oldunuz,memnun kalmadinizmi ?

Yakın bir arkadaşım yaptırdı 4 ay oldu daha yeni indi şişlikler de yüzü kendine geldi.
Eski çetesi çok önde ve uzundu ben alismistim o haline ama yeni hali de güzel
Simasi değişti arkadaşımın kardeşi gibi oldu. benziyor ama o değil :)

Yakın bir arkadaşım yaptırdı 4 ay oldu daha yeni indi şişlikler de yüzü kendine geldi.
Kime yaptirdi acaba arkadasiniz ?

Cenem cok güzel oldu , ancak cenemin yanları sis , konusmam peltek belkı gecer hıc kestıremıyorum suanda , neticeyi, ameliyatta korkulcak hıc bısey yok kızlar, sadece acaba nasıl oldu ne zaman ıncek falan diye korkuyorsunz

Cenem cok güzel oldu , ancak cenemin yanları sis , konusmam peltek belkı gecer hıc kestıremıyorum suanda , neticeyi, ameliyatta korkulcak hıc bısey yok kızlar, sadece acaba nasıl oldu ne zaman ıncek falan diye korkuyorsunz
kime oldunuz ameliyat vede ameliyattan sonra agri varmi cok ? Ne kadar ödediniz acaba ?

Son düzenleme:
X