Çene Estetiği çenedeki fazla doku :(

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

baharbozkurt

...NEFESİM...
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
582
113
merhaba siteye bugün üye oldum ve şöyle bir gezindim ama benim sorunumla alakalı bir başlık bulamadım.
şimdi şöyle anlatmak gerekirse benim çenem çok uzun görünüyor:KK53: lakin elimle tutup ellediğimde ımmm nasıl anlatsam çene kemiğmi hissediyorum ve onun dışında resmen 250 gram et var sanki. izmirde şuan adını tam hatırlayamadığım bir doktor bana çenende çok fazla doku var bunu ameliyatla alırız falan dedi ama tırsıyorum. hiç böyle bi şikayeti olan veyada böyle bi şikayeti olupta ameliyat olan var mı aranızda bilgilerinizi ve deneyimlerinizi benimlede paylaşırsanız çok memnun olurum sağlıcakla..:KK3::KK16:

gıdık mı yoksa çene etinizmi büyük estetikle alırlar hrld kemiğini düzeltmeden :26:

Bahsettiğiniz durum bende var ne yazık ki. Chinpad reduction olarak biliniyor bu ameliyat. Çene gamzelerine neden olan kasların iriliğinden veya yumuşak doku yüzünden oluşuyor. Ağız içinden kesiyle yapılıyor diye biliyorum ben. Bunun yanında çene törpüleme ( ön tarafından ) ile aynı fiyatlara denk geliyormuş.

X