Çene Estetiği cenem fazla onde :-(

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

miyavdeseyeter

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
242
21
34
cenem cok onde yani gulunce daha cok belli oluyo ve genelde gülerken ağzımı elimle siper eme durumunda kaliyorum tedavilere basladim tel takildiktan 1.5 sene sonra ameliyat olcam bu islemi gecirmis olan var mi icerden yaricaklarmis bi sure pipetlr beslenicekmisim boyle soylendi bana

cenem cok onde yani gulunce daha cok belli oluyo ve genelde gülerken ağzımı elimle siper eme durumunda kaliyorum tedavilere basladim tel takildiktan 1.5 sene sonra ameliyat olcam bu islemi gecirmis olan var mi icerden yaricaklarmis bi sure pipetlr beslenicekmisim boyle soylendi bana

Bendede aynî sorun var ama beni rahatsız edici boyutta değil önceden cok takiyodum şimdi takmiyorum yanii..kuzenim o ameliyati oldu ama cenesi gerideydi onun daha ileri getirdiler bizimkide tam tersi..sıkıntılı bir ameliyat ama sonuçtan cok memnun..20gun filan pipetten beslenmisti

İmza

Bendede aynî sorun var ama beni rahatsız edici boyutta değil önceden cok takiyodum şimdi takmiyorum yanii..kuzenim o ameliyati oldu ama cenesi gerideydi onun daha ileri getirdiler bizimkide tam tersi..sıkıntılı bir ameliyat ama sonuçtan cok memnun..20gun filan pipetten beslenmisti

İmza

benım tedavıme baslandı:KK43:

arkadaşlar ankarada bu ameliyatı olan yada olacak olanlardan yardım istiyorum.tedaviye nerden başlıcam diş teli fiyatları ne kadar bilginiz varmı?

Bende yakistiriyorum kuzenimde byle oda cok memnun cnki ustten ustten baktiginda cok asil ve havali duruyo ama illa yaptiracaksan sen bilrsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim alt cenem de onde bana da aynisini soylediler ama cok riskli diyolar ameliyat icin. ceneni kestikten sonra taktiklari seyler iltihap kapabiliyomus butun cene gidebilir yani bilmiyorum ben korkuyorum

X