central hospital kozyatagı Dogum yapanlar

Hayirli dogumlariniz olsun kontrole gittiginiz bir yer var mi? Yoksa yeni hamilelik ve yeni mi dr seciyorsunuz?
Merhaba yeni gördüm mesajı
Doktorum var evet
Maltepede Ali Rıza Sözenoğlu na gidiyorum çok da memnunum.
Hastane tercihini bana bıraktı
Ben de yavaş yavaş fikir almaya başliyim dedim

Merhaba yeni gördüm mesajı
Doktorum var evet
Maltepede Ali Rıza Sözenoğlu na gidiyorum çok da memnunum.
Hastane tercihini bana bıraktı
Ben de yavaş yavaş fikir almaya başliyim dedim
Dr önemli cnm dr un varsa sadece otelcilik hizmetini alacaksin demektir tabi bir de bebegin ilk bakimlari ve de kat hemsireleri hakkinda bilgi almalisin.

Ben central de doğum yaptım çok memnun kaldım hem hemşireler hem görevliler çok ilgililerdi, aşçısı ödüllü bir aşçı yemekleri sunumu güzel, anne bakım saati var makyaj vs yapılıyor, lohusa şerbeti ve kurabiye saati var. otel konforunda rahatlıkla seçebilirsiniz.

Birçok doktor gezdim, Figen hanıma gideceğim. İyi yorumlar aldım çevremden. Bakalım hayırlısı
Hayırlısı olsun bende Fatmanur hanım ı deneyeceğim gerçi baya geçe randevu alabildim. 10 kasıma :)

Benim 8 arkadaşım orda dogum yaptı hepsi sezeryan. Fatma hanım çok iyi bir doktor dur ama sezeryanci. Normal dogum diye son haftaya kadar tutup sezeryan çeviriyor kanımca.

central hospital dr.yaren tuba bektaş ile ilgili yorum yapmak istiyorum arkadaşlar son 3 haftamı rezil etti

Tıbbi konularda iyi araştıran, düzenli kontrol olan bilinçli bir bireyim üstelik avukatım
2 yıllık evliyim çocuğum yok geçen yıl miyom ameliyatı oldum ve beni düzenli takip eden doktorumun artık iyileştin rahim toparladı yumurtlaman gayet iyi denemeye başlayabilirsiniz demesi üzerine bebek çalışmalarına başladık. Doktorum bu hastaneden değil kendi kliniği var. Gebelik öncesi bazı tahliller istedi sigortam geçtiği için centralda yaptırmak istedim.Tabi mecburen doktorun yazması gerekti ve boşluğu olan tek doktor oydu rastgele randevu aldım. Gayet sıcak karşıladı

Muayene etti ben de şuursuzca muayene oldum bana 4,5 cm kistin var çikolata kisti olabilir hamile kalmanı zorlaştırır diğer ay kontrol edelim dedi. Ben şok oldum çünk bu muayeneden 1hafta önce kendi doktorum bana yumurtamı gösterip ayın elemanı bu bak çatlamak üzere falan dedi. Haftasına bu doktor kistim olduğunu iddia etti (belki folikül kistiydi yumurtam çatlamadı ve kist oldu olabilir ama çikolata kisti diyip pat diye hamile kalmanı zorlaştırır demesine deli oldum)

Moralim bozuldu mu evet kendi doktoruma ultrason fotosunu attım korkulacak bişry değil çikolata kistine benzemiyor dedi. Ben yine de dr.yaren tubaya ay basında gideyim bakalım kisti yine görecek mi dedim. Gecenlerde gittim istediği tarihte gitmemişim homurdandı biraz bu sefer baktı baktı kist yok dedi üstünde çok durmadan senin tüplerin iltihaplı su toplamış mr çektir laparoskopiyle tüpünü almamız gerekecek dediAma tüpü alırsak bi taraf komple iptal olacak dedim, küçümseyrek e zaten şuan da iptal dedi!!!

Ben yine deli oldum yarın kendi doktoruma görüneceğim doğru teşhis olduğunu sanmıyorum bi kisti bile yanlış gördü hemen çikolata dedi. şimdi benim gibi çocuksuz bitine mr görmeden tüpünü alıcaz diyebilen üstelik bunu pat diye soyleyen kaba bir kadın.

Tamamen şanssızlıktı ona gitmem, böyle insanlar doktor olmamalı kesinlikle tıbbi bilgi bi kenara insanlarls iletişim çok önemli kesinlikle tavsiye etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…