Cep telefonum çalındı

nazlihilton

Zaten kırılmış bir kızım 👰🏻
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
2.012
4.008
oo bu zil özelliğinden filan haberim yoktu hiç. çok iyi...I phone alma konusundaki fikrim güçleniyor. Peki 6s mi 6s plus mı önerirsin?

ben araştırdım kaç gündür okumadığım yazı kalamadı. İphone 6s plusun şarjı çok iyimiş ama büyük sanırım 6s alıcam bende 1 kere kıyıcam paraya bakalım neymiş şu iphone :dondurma::dondurma:

bitterrcikk

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
926
713
35
ben araştırdım kaç gündür okumadığım yazı kalamadı. İphone 6s plusun şarjı çok iyimiş ama büyük sanırım 6s alıcam bende 1 kere kıyıcam paraya bakalım neymiş şu iphone :dondurma::dondurma:
Eylül gibi 7 gelecek Türkiye'ye, onu bekleme fırsatınız varsa bekleyin bence

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1611 gün geçti.

nazlihilton

Zaten kırılmış bir kızım 👰🏻
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
2.012
4.008
Eylül gibi 7 gelecek Türkiye'ye, onu bekleme fırsatınız varsa bekleyin bence

Evet öyleymiş ama ilk serilerde sorun oluyor ya hep ondan korkuyorum. Sürekli değiştirme imkanım yok alıp 2 3 sene kullanmalıyım. Birde tek serilerde sorun olduğunu okudum nette mesela 6 dan çok şikayet var 6s te düzeltmişler sanırım kafam çok karışık vallahi :KK49:

WunJo

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
18 Aralık 2009
5.627
4.009
oo bu zil özelliğinden filan haberim yoktu hiç. çok iyi...I phone alma konusundaki fikrim güçleniyor. Peki 6s mi 6s plus mı önerirsin?
ben 6 kullanıyorum 6plus cok büyük gelmişti ama senin tercihine kalmış bir durum
içerik bakımından tıpkısının aynısı sadece büyüklük zevkine göre.. cebe sığmıyor büyüğü..

Queeninthenorth

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
7.440
9.635
bir ay sonra 7 geldiğinde bu 6ların fiyatları da düşer mi acaba? hoş gerçi benim bekleme lüksüm yok telefonsuzum, akşamüstü çıkıp alacağım.

Fitne_fucur

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
28.487
106.925
bir ay sonra 7 geldiğinde bu 6ların fiyatları da düşer mi acaba? hoş gerçi benim bekleme lüksüm yok telefonsuzum, akşamüstü çıkıp alacağım.

geçmiş olsun..
yeni telefon alacaksanız vatandan alın ..
fahiş şekilde faiz yok ..
turkcell çok kazık..

Live_Your_Life

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2011
798
1.514
iphone 6'ım var. 2 hafta önce amsterdamdaydım ve bir müzikale katılmıştık 5.sırada oturuyorduk sahneye doğru, bir baktım telefonum yok ve şarjıda bitmişti kapalıydı yani.
Çıldırdım resmen milleti kaldırdım yerlerinden baktım koltuk diplerine oraya buraya en son aklıma geldi sevgilimin telefonuna kendi icloud şifremi yazdım ve iphonum nerede programına kendi şifremi girdim haritadan görünüyordu adres bulunduğum yer yani oldugum yerde telefon ama milleti kaldırıyorum yok belli ki biri cebe atmış salak.

Zil çal özelliğine tıkladım nasıl bağrıyor telefon sahne yankılandı resmen bangır bangır (ara verilmişti gösteriye) millet zil calınca daha panik olup aramaya başladılar. nereden çıktı telefon en ön sıradan. güya bulmuslar.. rezillik sıcacıktı telefon belli cepten cıktıgı.

AKLI OLAN İPHONE ALSIN ARKADAŞLAR.
ben anlamadım yanı tel kapalı sarjı bıtmıstı yazmıssınız da kapalıyken zıl cal ozellıgı nasıl oluyor ???

Fitne_fucur

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
28.487
106.925
şansıma kredi kartımı yenilemek için bankaya başvurdum, yenisinin gelmesi 1 hafta-10 günü bulurmuş. kartımı kullanmadan turkcell bayii dışında bir yerden alamam şu anda :KK43:

tamam işte zaten onlar kredi kartı veriyorlar çalıştıkları bankadan gidin bir bakın isterseniz..cidden çok fiyat farkı oluyor..

Prometteur

fête toute la nuit
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2015
1.975
13.485
Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama 1 2 bişey sorucam size müsaitseniz. Konuyu cep markete açtım ama hiç yazan olmamış.

şimdi fotograf müzik falan program indirmek gerekiyormuş sanırım zor mu kullanmak. Birde herşey ücretli diyorlar uygulamaların doğru mu? Çok çabuk bitiyormuş şarjı bu telefonların öyle mi? Yıllardır samsung kullanıcısıyım ay sonunda yeni telefon alıcam karar veremedim. :süslü:

Ben 2 seneyi aşkım iphone kullanıcısıyım şarj olayı külliyen yalan onu söyleyeyim

Her zaman söylerim Iphone ve Samsung un kendine göre satış prensibi vardır diye. Size hangisi uygunsa onu alırsınız.

Iphone sağlamdır kasa olarak. Sizden kaynaklanan bir durum değilse GB randevusu alıp telefonunuzu ücretsiz yaptırabilir hatta değiştirebilirsiniz. Benimki değiştirilmişti.
Iphone bozulmaz ama 3-4 yıl sonra gelen güncellemeleri kaldıramayacak duruma gelir eski yapım olduğu için.
4s kullanıyorum çok memnunum düşünün 6sı çıktı benimki yeni yeni güncelleme kaldıramaz duruma geldi. Ki 4s 2010 mı n çıktı diye biliyorum belki 2011 dir yanlış olmasın..

Samsung kırılma sarj şişme gibi problemler yaratıyor ve en fazla 2 bilemedin 3 yıl kullanırsın.

Ama iphone değiştirirken hala sağlamdır sadece ihtiyaçlarını karşılamamaya başlar.
Samsung da çöpe atacak duruma gelirsin.
Birde şarkı programı indiremen gerekir ki ben mp3 player kullanıyorum telefonun pil ömrü için samsung da olsa iphone da olsa zararlı. Al bir mp3 20 lira bir şey ona yükle ondan dinle...

Queeninthenorth

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
7.440
9.635
Ben 2 seneyi aşkım iphone kullanıcısıyım şarj olayı külliyen yalan onu söyleyeyim

Her zaman söylerim Iphone ve Samsung un kendine göre satış prensibi vardır diye. Size hangisi uygunsa onu alırsınız.

Iphone sağlamdır kasa olarak. Sizden kaynaklanan bir durum değilse GB randevusu alıp telefonunuzu ücretsiz yaptırabilir hatta değiştirebilirsiniz. Benimki değiştirilmişti.
Iphone bozulmaz ama 3-4 yıl sonra gelen güncellemeleri kaldıramayacak duruma gelir eski yapım olduğu için.
4s kullanıyorum çok memnunum düşünün 6sı çıktı benimki yeni yeni güncelleme kaldıramaz duruma geldi. Ki 4s 2010 mı n çıktı diye biliyorum belki 2011 dir yanlış olmasın..

Samsung kırılma sarj şişme gibi problemler yaratıyor ve en fazla 2 bilemedin 3 yıl kullanırsın.

Ama iphone değiştirirken hala sağlamdır sadece ihtiyaçlarını karşılamamaya başlar.
Samsung da çöpe atacak duruma gelirsin.
Birde şarkı programı indiremen gerekir ki ben mp3 player kullanıyorum telefonun pil ömrü için samsung da olsa iphone da olsa zararlı. Al bir mp3 20 lira bir şey ona yükle ondan dinle...

i phone hakkındaki yorumların için teşekkürler ancak uzun zamandır samsung kullanan biri olarak samsungu fazla gömdüğünü düşünüyorum =) ben 2 seneyi aşkın zamandır s4 kullanıyordum çalınana kadar en ufak bir şikayetim yoktu -bahsettiğin şarj şişme vs problemleri nedir bilmiyorum. çöplük durumu vs yoktu hiç. ondan önce de s3 kullanıyordum şikayetim olduğundan değil model yükseltmek için s4 almıştım. şimdi 3-4 bin tl para verip 3 sene sonra güncelleme kaldıramama durumu da hoş gelmiyor açıkçası.