Cilt Bakımı Ürünleri Ceradolin Nemlendirici Krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Cilekkavun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
35
34
Havalar soğumaya başladığına göre nemlendiricilerin ortaya çıkma vakti gelmiş demektir. Nemlendiriciler hem kuru hem de yağlı ciltlerin temel ihtiyacı ve bu ihtiyacın sonbaharla birlikte zirve yapacağı doğrudur.

Hem yüzümüze hem de cildimize uygulayabileceğimiz nadir kremlerden birisi Ceradolin Krem.
İçinde E vitamini, shea yağı, gliserin, bitkisel hyalunorik asit var ve bu sayede nemlendirme işlevini sonuna kadar yerine getiriyor . Özellikle diz kapakları, dirsekler, dudaklar gibi sık kuruyan bölgelerde inanılmaz işe yarıyor. Resimde gördüğünüz gibi kremi resmen sömürdüm ben de:)

Yüz bölgesinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz, cildi benim gibi yağlı olanlar için su bazlı yani "Ceradolin Hidro" diye bir çeşidi var.

Doktorlar sivilce tedavisi görenlere, sedef ve egzama hastlarına, ciltte kaşıntı ve kızarıklık olanlara da bu kremi reçete ediyorlar.
Çok yönlü ama çok kıymeti bilinmeyen bir krem yani.
Benden söylemesi, alın kullanın :)

Shimizu

bende ceradolin losyon almayı düşünüyorum hydro olanını fakat sen yağlı cildin için kullanıyorsun hydroyu.. benim cildim karma yer yer pul pul dökülmeler var..birde bunun liposu var fakat o daha kuru ciltler için..şimdi benim kafam karıştı sen öyle yazınca benim cildim için sorun olurmu acaba hydrosunu kullanmam :s

Gebelikten dolayi cildim asiri kurudu ve pullandi. Ellerim de oyle. Bu kremi yeni duyuyorum. Diger dermokozmetikler asiri pahali. Eczaneme soracagim

ceradolinin hidrosu mu var...excipalde duydumda ceradolinde görmedim hiç
losyonunu alıcam ben

X