Cevap lütfen?

ffilizz

<3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
161
2
ya şimdi adet oldum diye kesin hamiş değilmiyim ben :1no2: daha bi aydır deniyoz belki ama yinede çok üzüldüm... mafoldumben

ay canım..hayal kırıklığını anlaıyorum..
ama daha ilk denemeniz.
inşallah önümüzdeki aylarda tutar.üzülme:teselli:

üzülme daha çok erken ilk denemede olmaması çok normal. bir dahaki ay olur inşallah.stres yapma henüz yolun başındasın.

daha çok erken canım genelde ilk denemede olmaz benim ilk denedigim ay adetim 20 gün gecikmiştiakannehirakannehirakannehir
doktora gittim kocişimin spermlerine alışkın olmadıgım için vücudum uyum saglayamamış ve zaten ilk ay şans %25dir dedi.
benim 3. ayım ve sanırım hamileyim:eek:
kafanı rahat tut zamanı gelince olur inş.

ya sağolun içime su serptiniz.hemen evham yaptık ikimizde acaba olmuyomu diye.hepinize çok teşekkürler..... opuyorumnanaktan

canım kaç sene uğraşanlar var boşver üzme canını

cartoon1084wk.gif
doğru ama fazla bilgim olmadığı için korktuk işte :)

Bencede calıŞmaya devam et korkma..
Benımde 4.ayım ve beklıyorum daha
beŞ yıl evvel ogluma ılk ayda hamıle kalmıstım ama sımdı 4 aydır olmuyor sende evham yapma bence

benimde 1 yılı geçtide öyle öyle şimdi 9 haftalık hamişim darısı isteyenlerin başına zemuszemus

benim de 3. ayım bebek denemelerinde
henüz ne gelen var ne giden :nazar:

şimdiden bu kadar sıkıntıya girme iyice hormonlarını bozacaksın.
akışına bırak
bir bakmışsın bebe akıntıyla beraber karnına girmiş.

Canım birde adetin döngün düzgünse aşağıdaki resimdeki gibi kanama başlangıcından
itibaren 12. gün ile 18. gün arasında denemeler yaparsanız bu günler hamile kalmak için
en şanslı günler mesela benim son adetim eylül ün 12'sinde idi başlangıcı ve kanamamın
başlangıcından itibaren bugün 12. gün önümüzdeki 6 gün içinde denemeler yaparsak
tutma ihtimali çok yüksek...tabii ki düzgün bir adet döngüsüne göre söylüyorum bunları
onun için adet takvimi tutumayı unutmayın cep telefonunuzun ajanda bölümünde fln ben
orada tutuyotum hep başladığı günü bittiği günü kaç gün sürdüğünü ağrı sancı durumunu
da ayrıca takvime not ediyorum bu tavsiye tabii takip için :) İnşallah en kısa zamanda
hayırlısıyla hamile kalırsınız :)
Image004.gif

çok sağol ay-she .teşekkür ederim bu takvim iyi oldu.inşallah allah isteyen herkese versin.

X