Çeyiz bohçam olmadığı için mi koca adaylarım yok? Bana çeyiz gönderin lütfennnn

Muso kadar yok musun sen don, atlet al karsiliginda havuzlu siteden ev iste. Niye bizden istiyorsun kız. Size şehzade vercem de kolay mı öyle de.

Ama öyle yaparsam biricik kocamı, ahlaksız kadınlar kapabilirleeer. Musonun sonu iyi olmamıştı onu örnek almayalım. 😄

Koskoca kadınlar kulübü bana ne koca bulabildiniz,ne çeyizime bir havlu seti gönderiyorsunuz.

Evlenecek olsam koşarak kınama gelirsiniz, bu kız kimi buldu gidip bakalım diye.

Biz erkek tarafına alacağız, erkek tarafı da bana. Kaynanam bana don, sütyen vs alacak.
Kayınvalide çok dindar bana bohça yaparken lohusa geceliklerinden almış, ilerde giyersin diye.

Hem o dantelli olanlarda belin soğuk alır ayıp günah demişti, ki bohçayı da nişan günü evde bizim aile kadınlarının yanında açmıştı.
Tüm sülale bir süre kaynanamı konuştu 😂.
Kocam yanında da dantelli giyip açamayacaksam öleyim ben sjsjs 🤣🥳

Bir genç kızın çeyizine don toplaması da mı yasak yoksa? Banlanacak mıyıö yine :cry: :cry: :cry:

Siz benim evlenmeme engel olup, kısmetimi kapatıyorsunuz.
Kızımızın çeyizine ilk don benden olsun, donunuz hayırlı olsun çeyiziniz donansın inşallah 🙋‍♀️
DFFF6E0E-3897-4238-8005-A0678C9EEA81.jpeg

Kayınvalide çok dindar bana bohça yaparken lohusa geceliklerinden almış, ilerde giyersin diye.

Hem o dantelli olanlarda belin soğuk alır ayıp günah demişti, ki bohçayı da nişan günü evde bizim aile kadınlarının yanında açmıştı.

İşte hayallerimdeki düşünceli kaynana 🤣 keşke bana denk gelsede, çeyiz showu yapsam onunla. Tüm mahalledeki kadınları toplarım, kaynanam bana don sütyen gecelik almış, gelin bakalım diye.

Kaynanasızlık ne zor şey böyle saçmalatıyor insanı 🤣

Çocuğu nasıl yapmış lohusa geceliğiyle mi?😂

Kızımızın çeyizine ilk don benden olsun, donunuz hayırlı olsun çeyiziniz donansın inşallah 🙋‍♀️
Eki Görüntüle 3232326

Koca kaçırtan don için teşekkür ederim. Bunu çeyizimde gören kaynana benim için "bu kız oğlumun gönlünü hoş tutamaz" digecek almayacak beni

. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kızılcık şerbeti pembe bile gelinine ne çamaşırlar aldı, özenle seçti. Birde sizin bana aldığınız uzun paçalı dona bak. :skandal:

Kızlar ben hala anlı şanlı gelin olamadım. Başlıkta gördüğünüz gibi artık böyle anlı şanlı gelin olup, havuzlu siteye gelin gitmek istiyorum. Villa da olabilir. Ama hiç düzgün koca adayım olmadı bugüne kadar :cry:

Bir tane çeyizimde çift kişilik nevresim takımı var, bunu indirimlerde bir sene önce almıştım. Bunun dışında çeyizimde hiçbir şey yok. Galiba bu yüzden gelin olamıycam.

:cry::cry::cry::cry::cry:

Bu sitede kız kurusu olarak kalmamam için sizden çeyiz, bohça adetleri bekliyorum. Adres vericem bana çeyiz eşyası gönderin. Havlular, lifler, donlar,pijamalar ne varsa kabulum.

Özellikle havuzlu sitedeki evlerinizin tapusunu bana çeyiz diye gönderebilirsiniz çok sevinirimmm.
Havuzlu site de kararlısınız yani :) Size gelmeyen talipler olmayan çeyizinizi nereden biliyor?

Havuzlu site de kararlısınız yani :) Size gelmeyen talipler olmayan çeyizinizi nereden biliyor?

Kaynanayı havuza itip daha çabuk kurtulurum diye plan yaptım. Şimdi deniz kenarında site, villa olursa kaynanadan kurtulmak zor olur.

Gelmeyen değil, gelemeyen talipler diyelim. Çeyizim hazır olsaydı, çoktaaaaannnnn memleket sıraya girmişti.

X