Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Hazırlığı

Ben önce beğendiğim modelleri gözüme kestirip indirim yakalamakla başlamıştım, büyük parçalarla başlamak bence daha iyi oluyor :) yemek takımı, tencereler, bardaklar gibi evde durdukça bozulmayacak ve eve göre değişmeyecek şeylerle başlayabilirsin. Züccaciye işleri daha kolay oluyor başlamak için.

Bu sene a dan Z ye herşeye zam gelecek.
Bence tencere setleri,porselen seti,elektrikli ev aletlerini alın.
Aslında benim böyle bir durumum olsa beyaz eşya yada yatak odası gibi şeyleri de alırım yavaş yavaş ödemeye başlarım.aldiklarinizi eve getirmenize gerek de yok artık aldığınız yerin deposunda durabiliyor.

Para olunca herseyi yapmasi kolay. benim tavsiyem simdi bol bol altin biriktirin, gram, ceyrek, yarim buldugunuz her para ile altin alin. Vakti gelince herseyi gonlunuze gore cat cat alirsiniz. Ben eve gore, ihtiyaca gore alisveris taraftariyim.

Ben önce beğendiğim modelleri gözüme kestirip indirim yakalamakla başlamıştım, büyük parçalarla başlamak bence daha iyi oluyor :) yemek takımı, tencereler, bardaklar gibi evde durdukça bozulmayacak ve eve göre değişmeyecek şeylerle başlayabilirsin. Züccaciye işleri daha kolay oluyor başlamak için.
Mesela karacanın falan setlerine baktım ama o klasik tabakları vs beğenmiyorum :KK43: çok kararsızım açıkçası

X