Çeyiz için fikir lazim

Full çeyiz seti karacadan almıstım çok çok uyguna gelmişti; çok dolu bi pakett bornoz havlu nevresim tencere demlik cevze şuan baktım benzer paketler var.

Misafrlik özel bir takımda istemiştim onu da jumbodan aldım müthiş incecik porselenler bayılıyorum
Karaca celikler iyi mi peki?

Karaca emsan vs kesinliklikle tavsiye etmiyorum çelikte. Paslanıyor ve leke oluyormuş kullanan arkadaşlarımda gördüm. Ben karaca tercih ettim yemek takımını,çatal bıçağı jumbo. Yemek takımının makinada yıkanıkabilir olduğuna emin olun

Herhangi bir marka celik tencerede leke olusabilir de yani isportadan alinmadigi surece paslanma olma sansi yok yahu?

Celik olabilmesi icin paslanmazlik eklenmesi gerekiyor bu mecburiyet yani... paslandigini iddia eden arkadaslariniza soyleyin, Emsan bayisini rezil etsinler sahte urun satilmis belli ki...

Herhangi bir marka celik tencerede leke olusabilir de yani isportadan alinmadigi surece paslanma olma sansi yok yahu?

Celik olabilmesi icin paslanmazlik eklenmesi gerekiyor bu mecburiyet yani... paslandigini iddia eden arkadaslariniza soyleyin, Emsan bayisini rezil etsinler sahte urun satilmis belli ki...
Yani çoğu şeyimi karacadan almış biri olarak onlardan duyduklarımdan sonra ben pek tercih etmiyorum tabak çanak bardak dışında. Birkaç storyde denk gelmişti orda da görünce gözüm yemedi. 😊

X