Çeyiz Kampanyaları

cok güzel bir paylasim :KK200:

keske evlenirken böyle ceyiz alsaydim diye düsündüm.
biz herseyi ayri aldik, cok daha pahaliyla geldi:işsiz:

Set halinde mi aldın herşeyi? Bende daha başlamadım ama yemek takımı tencere takımı falan set değil de ayrı ayrı almak daha iyi diye duydum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda :) evli birinin tecrübelerine ihtiyacımız olacak 💗

cok güzel bir paylasim :KK200:

keske evlenirken böyle ceyiz alsaydim diye dü
Set halinde mi aldın herşeyi? Bende daha başlamadım ama yemek takımı tencere takımı falan set değil de ayrı ayrı almak daha iyi diye duydum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda :) evli birinin tecrübelerine ihtiyacımız olacak 💗

ben ceyizimin sadece bir kismini trden aldim. yemek takimi, kahvalti takimi ve günlük yemek takimi, nevresimler gibi. diger geri kalan herseyi yasadigim ülkede aldim. tencerenin kalitesi cok önemli dibi yapistirmamasi acisindan bu yüzden set halinde belki bilerek almamistir büyüklerim. birde ben cok detayci biriyim herseyin mükemmel olmasina özen gösteriyorum bu yüzden setlerin dezavantaji o ceyiz setinde hersey gercekten icine siniyormu. ayri aldik. yani komple yemek takimi bir set ama komple ceyiz seti degil. kalite acisindan pisman degilim ama fiyat farki baya varmis simdi böyle bakinca :KK48: birde ben su takimlarindan nefret ederim hic kullanisli bulmuyorum ve almadim. bu kendi tecrübem zevkime bagli, herkes farkli düsünüyor olabilir

X