Ceyiz listeme bir göz gezdirin

canım yatak odasında fılan artık el işlemelı pecete turu seyler pek kullanılmıyor bence gerek yok oyle seylere.. tabı senın tarzında önemlı..

hayırlı olsun güle güle kullan....

Ama resimlerini de koy da görelim....

yorumlarınız için hepinize çok teşekkürler. Sizin kendinize özgü fikirlerinizide alabilmek için böyle birşey yaptım. Yardımcı oldunuz teşekkürler Inş.resimlerimide sizerle paylaşıcam arkadaşlar. Kısmetse 2,5ay sonra babaevine çeyiz seriyorum

bence çeyiz eşyasının fazlası olmaz yani kişi ne kadarını tüketmek isterse o kadar alır zaten.yani bana göre fazla eşyan var denilmesi garipgelir.muhtemelen bulaşık makinesi kullanılacağı için kaşık bıçak yemek takımları hali ile fazladan alınır.kişi temizdir titizdir on günde bir çarşafını değişir nevresimi fazla alır.kişi hijyendir el yüz havlusunu fazla alır.yani ben öyleyim bilemiyorum bunlar fazlalık değilde ihtiyaçtır.kalkıpta 12 kişilik misafir yemek takımı alındığı halde bir daha 6 ve 12 kişilik misafir yemek takımı alınmaz fazlalık budur .canım senin çeyizin mis gibi bol bereketli o nedenle fazlaydı filan gibi şeylere kafanı yorma bence gayet iyi bir çeyiz güle güle kullan

evet kansucuğum dediğin gibi kişiden kişiye farklılık gözterir eşyalar. Kullanmana bağlı bunun için annelerimizi örnek alabiliriz.

maaşallah canım eksik yok fazla var diyebilirim allah güzel günlerde kullanayı nasip eder inşallah böyle çeyizler görünce daha çok fazla eksiğim olduğunu düşünüyorum ama herşeyi tek alma evlendikten sonrada alabilrisn eşinle seçip birlikte almanın keyfi bi başka olur sanki

canım sadece beyaz eşya ve küçük el aletlerine bakabildim. yorumlara da bakamadım henüz belki yazan olmuştur. küçük ayaklı mutfak süpürgesi alsan bence iyi olur. kocaman makineler ha deyince açılmıyor ya o yüzden canım

hepsini güle güle iyi günlerde kullan canımmm :)

listeye bi maşşallah çekelim :)

ÇEKELİM TABİİ KİDE EKSİKLERİM BİTMEK ÜZERE ARKADAŞLAR. ZATEN DÜĞÜNEDE PEK BİRŞEY KALMADI. İNŞ.LİSTEM DİĞER HAZIRLIK YAPAN KIZCAĞIZLARA YARDIMCI OLMUŞTUR. AMA BEN ÖYLE HERŞEY OLSUNDA KENAR DURSUN DEMEYENLERDENİZ. GEREKSİZLERİ LİSTEME EKLEMEDİM HATTA ALMADIM BİLE.

Kiz seni alan yaşadi ceyiz tamam allah yerine yakistirsin

Bulaşıklık mı kaldı yaa

İnş mutfağın büyüktür

canım kesinlikle al o süpürgelerden her defasında büyüğü çok zor oluyor, zaten 150 TL mi öyle bir şey, 1,5 aylık evli biri olarak söyleyebilirimki her defasında iyiki almışım diyorum.

eviniz alınmış ne güzel en önemlisi o, her şeyi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. birde mutfağı çok doldurma, ben buradaki arkadaşlara göre çok daha az şey almama karşı 160 m2 eve sığamadım, hele nevresimdir falan doldurma sakın, 2 tane yetiyor, gerisi bazanın altında bekliyor, eskidikçe, yeni modeller çıktıkça alırsın. bide amann düğünden sonra alırım deme, eskiden 15 günde dünyaları alan ben evlendiğimden beri bir terlikle bi masa örtüsü alamadım.

nasılsa eviniz hazır bekliyor, tüm eksiklerini elinden geldiğince al. sende benim gibi Korkmazı tutmuşsun baya ama bıçaklarından uzak dur, çok pişamnım, marketten aldığım 10 tl lik bıçakları kullanıyorum valla, onlar daha kesin çıktı düşün, o kadar parama yazık oldu. oyadır yazmadır da doldurma bir işine yaramıyor, insan evinde kalabalık olsun istemiyor, kullanmadığın her şey sinirini bozacak birde ikinizde ne elinizden geliyorsa yapın, erkekti kız tarafıydı gereksiz olaylara girme, adam evi almış koymuş sende paran ve hevesin varsa alırsın, dert değil yani. onlar da sorumluluklarından kaçmadığı sürece (ki zaten bilirsin yapısını) sende istediğini alabilirsin. benim de yatak odası perdesi kız tarafı alır derler ama tüm evi kyınvalide yaptırdı sağolsun, öyle ayrım yapılmadı.

şimdilik tecrübelerim bu kadar. çok keyifli dönemler, strese girme ve tadını çıkar, onları hayal ederek alması, evinde kullanmaktan daha keyifli valla, ben çok özlüyorum o zamanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…