Mutfak Dekorasyonu Çeyiz takımı fiyatı çok mu

Look Up

Move on honey ;)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
1.634
3.032
Merhaba,

Annem bir süredir bana çeyiz almak istiyor, ben de bu konuya sıcak bakıyorum, sonradan telaş yapmaktan iyidir diye. Bugün gayet beğendiğimiz bir takımın fiyatı hakkında yorumunuzu almak istedim. Korkmaz çelik seti, elektro set(çaycı, kahve makinesi, blendir, tost makinesi) , yemek takımı, çatal bıçak takımı, kahvaltı takımı ve Emsan granit takımı elden 15 ay taksitle 8400 TL. Kredi kartı taksitli halide 7500 TL. Sizce fiyatı nasıl? Çok mu fazla yoksa iyi mi ?

Merhaba,

Annem bir süredir bana çeyiz almak istiyor, ben de bu konuya sıcak bakıyorum, sonradan telaş yapmaktan iyidir diye. Bugün gayet beğendiğimiz bir takımın fiyatı hakkında yorumunuzu almak istedim. Korkmaz çelik seti, elektro set(çaycı, kahve makinesi, blendir, tost makinesi) , yemek takımı, çatal bıçak takımı, kahvaltı takımı ve Emsan granit takımı elden 15 ay taksitle 8400 TL. Kredi kartı taksitli halide 7500 TL. Sizce fiyatı nasıl? Çok mu fazla yoksa iyi mi ?
Fiyatlar hemen hemen bu civarda şuan. Kaliteli de markalardan söz ediyorsunuz .Bence iyi. Ayrı ayrı alsanizda fiyat ortalama böyle olacak.

Merhaba,

Canım ben alalı 2 yıl oluyor nerdeyse yarı fiyatını ödemiştim şuan güncel fiyatları bilmyorum ama bence toplu almak daha uyguna geliyor

Canım ben alalı 2 yıl oluyor nerdeyse yarı fiyatını ödemiştim şuan güncel fiyatları bilmyorum ama bence toplu almak daha uyguna geliyor

Bana biraz çok geldi açıkçası ama mutfağın da nerdeyse tüm ihtiyacını almış oluyorum bu şekilde. Yemek takımı kare set mesela. Çatal bıçak seti hoş bir set yine. Bir de korkmaz iyi mi , bu fiyata değer mi onu da tam bilmiyorum. Almışken bir kez alayım bir daha uğraşmayın düşüncesi de var.

Evet bende bahsettiği çeyiz setinin içeriği daha çok olanını 4300 gibi bir fiyata almıştım:)

Bana biraz çok geldi açıkçası ama mutfağın da nerdeyse tüm ihtiyacını almış oluyorum bu şekilde. Yemek takımı kare set mesela. Çatal bıçak seti hoş bir set yine. Bir de korkmaz iyi mi , bu fiyata değer mi onu da tam bilmiyorum. Almışken bir kez alayım bir daha uğraşmayın düşüncesi de var.
Fiyatlar çok çok arttı 2 yıldır .Benim 4300 e aldığım seti 2 yıl sonra arkadaşlarım 7500 e aldı. Ayrıca setin bir kaç parçası da eksikti . Mesela bende çaydanlık,cezve seti , kepçe seti , düdüklü tencere vardı. Arkadaşlarım aynı seti aldı fakat onlarda yoktu. Parçaları azaltmislar.

Kahvaltı taki mi nedir ? Oldum olası anlamam. Ozel bi kahvaltı seti almadım, hiç ihtiyaç da duymadım. Zeytin peynir koymak için kapaklı kap kullanıyoruz zaten. Servis için de günlük yemek takımım var 4 kişilik, onu kullanıyorum. Takım kirli ise pasta tabağı kullanıyorum. Ayrıca bir kahvaltı takımı gereksiz.

12 kişilik çatal kaşık setini 270 liraya almıştım ben. Aynısının sandıklı olanını üç katına satiyolardi. Eğer sandıklı alıyorsanız bi daha düşünün.

Merhaba,

Merhabalar ben de 29 şubata özel indirim olarak Schaferdan almıştım 4800e geldi canım
12 kişilik yemek takımı, 6 kişilik günlük yemek takımı(kahvaltı takımı yerine aldım), 12 kişi çatal bıçak kaşık takımı, çelik tencere seti, granit tencere seti, kahve makinesi, blender seti, tost makinesi, çaydanlık, 2li düdüklü tencere seti
Daha uygun istersen hala da indirim varsa ben teslim aldım çok hoşuma gitti
Zaten bu mutfak elektroniklerde çok çok işlevsel olsun diye bi hedefim yoktu

Merhabalar ben de 29 şubata özel indirim olarak Schaferdan almıştım 4800e geldi canım
12 kişilik yemek takımı, 6 kişilik günlük yemek takımı(kahvaltı takımı yerine aldım), 12 kişi çatal bıçak kaşık takımı, çelik tencere seti, granit tencere seti, kahve makinesi, blender seti, tost makinesi, çaydanlık, 2li düdüklü tencere seti
Daha uygun istersen hala da indirim varsa ben teslim aldım çok hoşuma gitti
Zaten bu mutfak elektroniklerde çok çok işlevsel olsun diye bi hedefim yoktu

Çok uyguna almışsın sen. Ben de pahalı geldiği için iptal ettim zaten, almadım o seti. Uyguna alman çok iyi olmuş. Güle güle kullan :)

Merhaba,

bana çok geldi. Saydığınız şeylerin tahmini 5000 TL civarı tutması gerek bence, ortalama.
Daha uyguna bulur musunuz, bilemiyorum tabii. Malum piyasa uçmuş.🤷🏼‍♀️

Dolar bu kadar yüksek seyrederken hata edersiniz şuan almakla :) bekleyin bi süre daha bu fiyatın çok altında alabilirsiniz.

bana çok geldi. Saydığınız şeylerin tahmini 5000 TL civarı tutması gerek bence, ortalama.
Daha uyguna bulur musunuz, bilemiyorum tabii. Malum piyasa uçmuş.🤷🏼‍♀️

Dolar bu kadar yüksek seyrederken hata edersiniz şuan almakla :) bekleyin bi süre daha bu fiyatın çok altında alabilirsiniz.

Ben de fiyatı yüksek bulduğum için parça parça alma kararı aldım şu an ya da daha uygun bir fırsat çıkarsa o şekilde alırım. 😊

Merhaba,

ben daha bir kaç ay önce korkmaz çelik tencere ve granite 2100 gibi bir rakam verdim hepsini takım almadım tek tek farklı markaların bana göre en iyisi olanlarını almayı tercih ettim ki ölümcül indirimleri takip ederek aldım 10 bini geçmiştir öyle söyliyim şuanda fiyatların uçtuğunu düşünürsek oldukça makul

Vakit yoksa alin
Yoksa bu fiyat yüksek.

Takipte kalip her parcayi indirimdeyken alin cok daha uyguna gelir. Emsan 14 parca granit takim bugun netten baktim 460 tl.
9 parcaliklar ki gayet yeterli takimlar 300 tl.

Ben alalı bayağı oldu, o yüzden sağlıklı bir karşılaştırma yapamıyorum.

model numaraları aklınızdaysa ona göre bir değerlendirme yapabilirim korkmazın çünkü farklı farklı porselenleri var

X