çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

Merhaba arkadaşlar,

English Home diye bir marka var, internetten araştırabilirsiniz güzel şeyler var. 8 Mart'ta kampanyası başladı. Yorganlar, battaniyeler ve yastık kılıflarında 1 alana 1 bedava kampanyası var. Bugün 2 tane çift kişilik battaniyeyi 40tl ye aldım.

Merhaba arkadaşlar,

English Home diye bir marka var, internetten araştırabilirsiniz güzel şeyler var. 8 Mart'ta kampanyası başladı. Yorganlar, battaniyeler ve yastık kılıflarında 1 alana 1 bedava kampanyası var. Bugün 2 tane çift kişilik battaniyeyi 40tl ye aldım.

ne zamana kadar canım bu kampanya

güzelmiş tatlım hemen bakıyorum :)

hangi mağazadan aldın sen ? hepsinde geçerlidir heralde ..

Ben Metrocity'deki mağazasından aldım. Telefonla bilgi almak için Bakırköy mağazasının telefonunu bulmuştum. Telefonda ellerinde pek battaniye kalmadığını söylemişlerdi. Metrocity'de vardı ama.

Bütün mağazalarında geçerliymiş bu arada.

Mağaza yetkililerine sordum, onlarda bilmiyorlar. Heralde ellerindeki ürünler bitene kadar

ya bende merak ettiminternetten baktım ama sitesinde bişeyler yoktu.ben metrocitye çok yakın oturuyorum hangi katında canım cumartesi gideyeim iş çıkışıda alayım bale

Mağaza yetkililerine sordum, onlarda bilmiyorlar. Heralde ellerindeki ürünler bitene kadar

kızlar bende cmtsi metro city deydim sarevde kampanya var çift kişilik nevresim takımları 50 tl ye düşmüş ve çok güzelleri vardı ama bitmek üzereydi bi kaç üründe daha indirim vardı.

Bu arada english home girmedim bilseydim 2 battiniye 40 tl kapardım hemen

battaniye alan arkadaş resimlerini atabilirmisin ona göre akşam iş çıkışı bi bakayım

Bu arada merinosdada kampanya varmış tv de gördüm battaniyeler 60 a düşmüş ama english homede 2 si 40 sa merinos a elvedaaaa :)):):

ay bugün markafonide days ın colours var die kaç gündür heyecanla bekliodum ama büyük hayal kırıklığı yaşadım çünkü hiç güzel bi ürün yok.

Yazıklar olsun ya hayallerimi yıktınızzzzzzz

Aynen bende iş çıkışı hemen gitmeyi düşünüyorum bitmeden kapalımmm bayanssulusmile

ya bende merak ettiminternetten baktım ama sitesinde bişeyler yoktu.ben metrocitye çok yakın oturuyorum hangi katında canım cumartesi gideyeim iş çıkışıda alayım bale

Metroyla girdiğin katın bir kat altında. Şöyle tarif edeyim flo diye bir ayakkabıcının önündeki merdivenlerden aşağı inin. Orda görürürsünüz. Umarım cumartesiye kadar kalır. Yorganlarda da vardı kampanya ama çok az kalmış ellerinde. Alamadım o yüzden yorgan.

arkadşlr malesef metro city de kalmamış ben sabah burda okuyunca duyar duymaz arkadaşıma söyledim onun evine yakın gitmiş ama 1 tane bile kalmamış hepsi hafta sonu satılmış.istanbul avm de 50 çift varmış ama orası nerde bilmiyorum

Ben dün akşam gitmiştim, yaklaşık 30 tane falan vardı ellerinde. Ne çabuk bitmiş. Cevahir'deki Ykm'de de var. Bi bakın isterseniz. Ben de akşam oraya uğramayı düşünüyorum. Size bildiririm.

kızlar bende cmtsi metro city deydim sarevde kampanya var çift kişilik nevresim takımları 50 tl ye düşmüş ve çok güzelleri vardı ama bitmek üzereydi bi kaç üründe daha indirim vardı.

Bu arada english home girmedim bilseydim 2 battiniye 40 tl kapardım hemen

battaniye alan arkadaş resimlerini atabilirmisin ona göre akşam iş çıkışı bi bakayım

Bu arada merinosdada kampanya varmış tv de gördüm battaniyeler 60 a düşmüş ama english homede 2 si 40 sa merinos a elvedaaaa :)):):

Ben de internetten resmini bulmaya çalıştım, bulamadım. Akşam eve gidince ekleyebilirim.

Sarev'in kampanyası da çok güzelmiş. Yaa keşke dün uğrayıp baksaydım bende:KK43: Bugün gitsem birşeyler var mıdır acaba??

Ben de internetten resmini bulmaya çalıştım, bulamadım. Akşam eve gidince ekleyebilirim.

Sarev'in kampanyası da çok güzelmiş. Yaa keşke dün uğrayıp baksaydım bende:KK43: Bugün gitsem birşeyler var mıdır acaba??

cnm sarevde bnm en son gittiğimde 7 8 tane vardı nevresim ama güseldi onlarda bi baq derim ben

arkadaşlar ben battaniyelerimi aldım morl,la ve fıstık yeşili polar çok hoşuma gitti benimm.yorganlar ne kadar ki... vallahi onlarada bakamadım girdim battaniyeleri alıp çıktım. olmazsa bir arada onlara bakıym.

Dün akşam 19:30 metrocitiy deydim englis home battaniyerden vardı ama pek begenmedim polargibiyidi sarev e ugradım 6 tane felan vardı nevresim 1-tane arkadaşım 1 tane ben aldım pek güzelleri kalmamıştı.

resim ekledim onun yeşi olan yerlerini gri oldugunu düşünün siyah gri fena değil

Eklentiler

• $SA2093.jpg
    $SA2093.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 75
arkadaşlar ben battaniyelerimi aldım morl,la ve fıstık yeşili polar çok hoşuma gitti benimm.yorganlar ne kadar ki... vallahi onlarada bakamadım girdim battaniyeleri alıp çıktım. olmazsa bir arada onlara bakıym.

Güle güle kullan canım. Yorganlar 100tl civarındaydı sanırım, ama pek birşey yoktu, ben de baktım ama almadım.

Dün Cevahir'deki Ykm'ye gittim. 7-8 tane battaniye vardı, hem de benim daha önceden beğendiğim desenler kalmıştı. Metrocity'de onlar kalmadığı için başka almak zorunda kalmıştım:KK43: Almadım 4 tane battaniyeyi napıcam diye:)

Battaniyelerden bir tanesinin fotoğrafını çektim, battaniyeyi çok açmadan. Sabah geç kalmıştım. Çekmediğimin rengi düz kahverengi, içi de açık bej. Umarım ekleyebilirim. Sitede yeniyim henüz.

Eklentiler

• $Görüntü023.jpg
    $Görüntü023.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 81
  • $Görüntü024.jpg
    $Görüntü024.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 75
hımmm güzelmiş battaniyen ben gittiğide düz leri vardı güzel değildi modelleri yani.

X