Çeyizlerrr :)

liliummasali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
26
22
31
Merhaba arkadaşlar ben de yavaştan çeyiz yapmaya başladım. Umarım beğenirsiniz. Yeni yeni birşeyler almaya niyetlenenler için de fikir olur aldıklarım. Deneyimli arkadaşlardan da yardım bekliyorum mutlaka almam gerekenler konusunda. İşte şimdiye kadar aldıklarım :

Misafir yemek takımlarım Bernardo

Bardak takımı Bernardo (sadece sürahi, su bardakları ve kadehleri aldım)

Çay seti Bernardo

Kahvaltı Takımı Bernardo

Tencere seti Emsan

Misafir çatal bıçak takımı Emsan

Yemek Takımı Emsan ( Günlük niyetine aldım ama günlük için biraz ağır oldu sanırım)

Kahvaltı seti Emsan ( Emsandan aldığım ürünleri set halinde aldım. Satan arkadaşa çok dil döktüm kahvaltı setim var onun yerine çelik çay seti alsam olmaz mı aynı fiyata diye ama seti bozamam dedi.)

Günlük çatal kaşık bıçak takımı Hisar

Tupperware

Güzel çay kaşıkları :)

Seramik bıçaklar Emsan

Kek kalıpları Emsan

Bunlar da Tantitoni

Arkadaşlar mutfak eşyasına gerçekten çok meraklıyım. Hayatımda şu an için biri yok ama kampanyaları takip ederek çeyizimi yavaş yavaş hazırlıyorum. İnşallah bunları kullanacağım günler de gelir. Hepinize mutlu günler diliyorum

Son düzenleme:
Bende cok begendim aldiklarini, umarim guzel gunlerde kullanmak nasip olur, hic tekstil urunu almamissin henuz, cok keyifli bi surec, ama dedigin gibi daha vakit varsa agirdan almak en guzeli :)

Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize Beğenmenize çok sevindim

Bende cok begendim aldiklarini, umarim guzel gunlerde kullanmak nasip olur, hic tekstil urunu almamissin henuz, cok keyifli bi surec, ama dedigin gibi daha vakit varsa agirdan almak en guzeli :)

Tekstile başlayacağım artık ama pek fikrim yok. Burdaki konulardan neler almam gerektiğini araştırıp güzel bir liste yapacağım

çok güzel görünüyorlar çok iyi seçimler yapmışsın güzel günlerde mutlulukla kullanmak nasip olsun

aynı yaşta sayılırız bende bir sürü şey aldım
seninkilere de bayıldım
inş güzel günlerde kullanmak nasip olur

Arkadaşlar iyi günler diliyorum hepinize :)
Sizlere bir sorum olacak ben günlük çatal bıçak takımını 6 kişilik aldım bazı arkadaşlarım yetmez 12 kişiye tamamla dedi bazıları ise yeter zaten 2 kişi olacaksınız sıkılacaksın çizilecek eskiyecek evlendikten sonra başka bir takım alırsın dedi. Ben de kararsız kaldım. Aslında gönlüm almaktan yana 6 kişilik farklı bir takım alsam saçma mı olur yoksa aynısından alıp 12 kişiliğe mi tamamlayayım? Sizin görüşünüz nedir bu konuda?

Bu arada birkaç şey daha paylaşacağım sizlerle

Bu tencereleri Esse'den almıştım. Fiyatları çok uygundu. 2 tencere aldım tavasını da sonra alırım dedim ama Esse kapanınca alamadım. İnternetten baktım fiyatlarına bir tavaya o kadar para vermek de içimden gelmedi. Elimde 2 tencereyle kaldım anlayacağınız

Premier waffle makinası

Karaca rende ve kesici

Ben senin yerinde olsam günlük takımımı 12 kişilik olarak tamamlardım. Bulaşık makinesi kullanacaksan çok olması kolaylık sağlar. Farklı bir model de alabilirsin, bu tamamen senin zevkine kalmış, ben aynı olsun isterdim :)

Haklısın bulaşık makinasını hergün çalıştıramam ki başlarda en iyisi bir tane daha almak çok sağol cevabın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…