Çeyizlik lif satıyorum

Simli olanları kullanmiyoruz sert ip olduğu için cildi tahriş ediyor ama çeyizlik süs olarak banyoda sergileniyor güzel duruyorlar.
Ben o yüzden simli ipten örgüyorum ama kiyamadigim için de kullanmıyorum çok güzel örmesi de zevkli 🥰
Çok gurur duydum ne şartta olursa olsun kadınlarımız üretiyor emek veriyor 😍

Simli olanları kullanmiyoruz sert ip olduğu için cildi tahriş ediyor ama çeyizlik süs olarak banyoda sergileniyor güzel duruyorlar.
Ben o yüzden simli ipten örgüyorum ama kiyamadigim için de kullanmıyorum çok güzel örmesi de zevkli 🥰
Çok gurur duydum ne şartta olursa olsun kadınlarımız üretiyor emek veriyor 😍
O esnada siirt ipinden lif kullanana ben 💔

yok yok villanelle, konusu kapanmayacak zira el emeklerinde böyle bir yasak yok : ) Bizim satışta ki yasak politikamız Avon, network vb hiç bir emek harcamadan al sat satışlardır.

Tam tersine el emeklerine tam destek veriyoruz....

Bilmiyordum hiç ilk kez denk geldim, benimde el emeği dikiş ürünlerim var çok hoş olmuş bu :dua:

Selam hanimlar, öncelikle bütün çiçek kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum 💐🌹
Ben Adıyaman'da yaşıyorum malesef depremden bizde etkilendik
Bütün buradaki depremzede arkadaşlarıma tekrardan çok geçmiş olsun diyorum çünkü yaşayan bilir ki unutulacak gibi günler değildi ve dünde kalmadı bizler için hepimiz için...
Ben şuanda konteynerda kalıyorum iki küçük çocuğum var maddi durumumuz kısıtlı çalışmak istedim fakat çocuklara bakacak kimseyi bulamadım evde kendimce harçlık çıkartmaya çalışıyorum
Bu lifleri yapıp satiyorum aslında bu yaptıklarımı bı başkasına yapmıştım sipariş üzeri ama lifler hazır olduktan sonra ben vazgectim almayacagim dediği için bende mağdur oldum emek verdim çünkü.
Eğer aranızda almak isteyen olursa diye size sunuyorum 🌹Eki Görüntüle 3398305 Eki Görüntüle 3398306 Eki Görüntüle 3398306 Eki Görüntüle 3398307 Eki Görüntüle 3398308 Eki Görüntüle 3398309 Eki Görüntüle 3398310 tekli fiyat 150₺ 3 lü takim 450₺ ☺️
Ellerine saglik, ara ara aklima geliyorsun, sitede bakiyorum falan giriyor musun diye, hala container’da oldugunuza inanamiyorum 😔

Hepsi cok guzel olmus, ben hepsini istiyorum mumkunse, cevremde evlenenler cok, ev hediyelerinin icine koyarim birer birer 🥰

Ellerine saglik, ara ara aklima geliyorsun, sitede bakiyorum falan giriyor musun diye, hala container’da oldugunuza inanamiyorum 😔

Hepsi cok guzel olmus, ben hepsini istiyorum mumkunse, cevremde evlenenler cok, ev hediyelerinin icine koyarim birer birer 🥰
Bereketli kazanclariniz olsun🥰
Ayrica üstünden 1 sene gecmis olsa da yine de kolaylıklar diliyorum hala konteynirdaymissiniz
Evet malesef ev yok olanlarda min 15 binden başlıyor asgari ücretle geçinen insanlar için olmuyor malesef. tokiye umut bağlamıştım ilk anahtarlar verildi hak sahibi değilim ama oradan kiralık tutarım diye düşünüyordum oda 14 binden kiralığa sunuldu yani insanlarımız her zaman olduğu gibi yine fırsatçılık peşinde

X