Charlize Theron (benim dnya gzelim)

Aman Allah'ım güzelliğe bak o kadar sayfa geçtim bir tane beğenmiyorum diyen çıkmamış .

Mükemmel ! bebek gibi çok duru bir güzellik

Klasik sarisin renkli gôzlû bugday tenli bi kadin fazlasiyla klasik

alla alla klasık ıste basbaya klasık sız osloya gdanska st petersburg a stokcholme falan ugrıyın ıstersenız huri gıbı guzellıkte kadınlar kızlar var sok gecırırsınız charlıze theron cok klasık bı sarısın ve tenı cok kotu fazlasıyla klasık cırkın demedım klasık lafına nıye kızdınız acaba

Her zaman çok güzel ve asildi ama şeytanın avukatında bambaşkaydı, bende çok büyük bir hayranıyım.

ben hastasıyım hatta en kusursuz bulduğum ve tek kıskandığım kadın yüz konusunda onada kusur bulabilirim vücudu kötü erkek gibi ve güzellik geçici yaşlandıkça çirkinleşiyor her insan gibi.

çoğunuz gulcek ama ben bu kadını cani filminde tanıdım. cok cırkındı hakattn ama fılm ıcın kılo aldıgını falan bılıyordum.neyse sonra kasımda ask baskadır fılmını ızlıcektım baktım hos bır kadın var bı baktım oyuncularda carlıze theron yazıyor ay dedım o kadın bu kadınmı nasıl sasırdım ama yanı bu kadar degısım oldugunu bılmıyodum hatta o ara charlıze theron lafı gecınce neden bu kadar begenıp abartıldıgını anlamıyordum.sarısın mavı gozlu sevmem sıyah kullansın mumkunse sac rengını elf gıbı duruyor. vucudunu begenmedım aynen kıvrım yok.zaten germen kadınlarının cogunda kıvrım ve gogus yoktur.doutzen kroes gıbı.ama klasık degıl asla

rusyadan bahsetmıssın ama rusyada bu kadın gıbı gercek sarısınlar gezmıyor cogunun sacı boyalıdır.ve bu yumusak kadınsı hatlardan eser yok cogunda.bahsettıklerınde aynı charlıze theron gıbı ısvec norvec bu kadına klasık dıyosan o ulkelerdekılerde klasıktır.herseye muhalefet olmak zorunda mısın ?

Masum yüzlü hatun ..
Kasımda Aşk başkadır ve Şeytanın Avukatında performansı ve guzellıgı bır başkaydı ..
Keanu Reeves ıle cok yakıstıklarını dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…