Bebek İkinci El chicco proxima oto koltuğu satılıktır

FxixnFxixk

PüFFF
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
3.171
4
Arabamızı sattığımızdan dolayı 3 defa bile kullanamadık ebebekde 379.00 TL kampanyalı fiyatı var 270.00TL ye ben satıyorum
ambalajında duruyor hala düşünenler için çok rahat bir oto koltuğu ve yatış pozisyonu bebek için çok rahat olan bir koltuktur.
En ufak bir leke yada bir çizik bile yoktur.

$oto.jpg

Özellikleri:

Tüm kullanım süresi boyunca rahatlık ve güvenlik sağlayan, 0+/1 yaş grubuna yönelik çocuklar 18 kiloya ulaşıncaya kadar taşıma yönünden EC R44/04 standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. (grup 0+:0-13 kg,grup1 9-18 kg)
Rahat bir yolculuk ve huzurlu bi uyku sağlamak içinsırt dayama kısmı 4 farklı pozisyona ayarlanabilir.
Yandan çarpmalı kaza anında maksimum koruma sağlar.
Yükseltici yastık üzerindeki yumuşak yan dolgu bebeğin başını,vücudunun yan kısımlarını ve bacaklarını tam olarak sarar.
Rahat bir pozisyon sağlamak iÇin,çocuğun en çok temas ettiği alanlarda(baş,sırt,oturma alanı) özel dolgulama yapılmıştır.

birde 2 defa kullandığımız kraft ana kucağımız var koltuğu alana hediye edeceğiz kızımla ))
benim kızım sevmedi hiç ana kucağını çok heveslenmiştik eşimle halbuki :)

Koltuğunuza 150 tl verebilirim. Şu an ki ınternet satış fiyatı 279 tl. Benim ana kucağına ihtiyacım yok. Düşünürseniz mesaj yazabilirsiniz.

X