chp mitingi sonrası başörtülülere çirkin saldırı

nefret tohumları içinde olanlar en ufak yağmurda filizlendirdiler.. kimseyi suçlamayın, kimsenin günahını almayın. bu nefretçi kesim her zaman patlamaya hazır bomba gibiydi. en küçük fırsatları bile değerlendirip nefretlerini kustular.
hayır bu kadar çabuk etkilenen insanlara seçme hakkı da verilmesin o zaman. ne de olsa etki altında kalıp masum, temiz duyguları nefrete bürünüyor. bu nasıl olacak iş değilse temiz insanların kalbine nefret ekmek de mümkün değil. sadece uyuyan, bastırılmış hisleri ortaya çıkarmaya katkı sağlarlar:KK34:

işte bu tohumları filizlendirmeyi çok iyi biliyorlar:KK14:

işte bu tohumları filizlendirmeyi çok iyi biliyorlar:KK14:

o tohumları içinde barındıranların hiç mi suçu yok?
biz bu sahneleri yeni görmüyoruz. şimdi erdoğan filizlendirdi. peki ya geçmişte? ne masumları nefret uyandırıyor diye dar ağacına götürdünüz. ama asıl meselenin vicdanlarda bittiğini, o çürümüş nefret tohumlarının bu ülkeye, bu insanlara zarardan, kinden başka bir şey getirmediğini görmediniz, görmemezlikten geldiniz. işinize gelince uyandırıp, işinize gelmeyince üzerini örttünüz. siz o tohumları içinizden söküp atmadıkça ne rahat edeceksiniz, ne de rahat vereceksiniz.

Önce küçük bir ricada bulunayım sevgili egem , partizanlık yoksa içinde AKP ve CHP diye bahsedebilirsin partilerden , yok AKEPE demende benim adıma hiç bir sakınca yok hem olsa da halt yemek düşer bana da , madem partizanlık barındırmıyorsun , bunu yazının şekli ile de destekle istedim nacizane. :KK34:

Hala aynı şeyi savunuyorum , sende , bende , ötekinde , berikinde bu nefret hissini uyandırmıyorsa ; kişi dönüp önce kendi içine bakmalı .

Bak burada bazı arkadaşlar var , site kuralları çerçevesinde Başbakana öfkesini ve hatta nefretini dile getiren ve onlardan bazıları var , baş örtüsü vs.. gibi konularda ötekileştirmekten de nefretle bahseden , sizinle birlikte sizin hakkınızı savunduk diyen . O arkadaşlar hemde Erdoğandan bu kadar nefret ederken neden zorla ayrıştırılmış hissemediler kendilerini , neden sadece kendilerine göre buna meydan veren Başbakana öfke duyup , halkı bu işin işine hiiiç karıştırmadılar , demek ki isteyen sağduyulu olabiliyormuş .

Yoksa sen herkes nefret duyuyor aslında , sadece duymuyormuş gibi mi yapıyor diyorsun :KK34:

ben a ve k harflerini yanyana bu partiye yakıştıramadığım için öyle kullanmayı tercih ediyorum.bu partizanlıksa partizanlık olsun:KK34:

herkes aynı düşüncede değil işte.ben başbakanı sevmiyorum ve bunu her zaman dile getiriyorum.ama başbakanı sevmemem akepe'li arkadaşlarıma farklı davranacağım anlamına gelmez.aynı şekilde chp'li arkadaşlarıma diyorum kılıçdaroğlunun başbakanlık için yetersiz olduğunu.
kim ne derece nefret eder bilemem.ben kendimi biliyorum sadece.ayrıca kendi ailemin başka oy verilecek adam mı var ki deyip kötünün iyisi diyerek akepe'ye oy verdiğini de biliyorum.:KK31:

Türkiye halkı "humanizm" i yaşayacak olgunluğa erişemedi. Darbeler, idamlar, sağcı-solcu, dinci-dinsiz, açık-kapalı... derken... Toplumlar tarihlerine göre genlerle aktarılan düşünceler yardımı ile kişiliğini oluşturur.

Eskiden basortululer kamuda ise giremiyoruz, universiteye basortumuzle goremiyoruz gibi sikayetlerle gelirlerdi. Memleketin geldigi duruma bak... Kutuplasma oyle buyudu ki artik millet sokaklarda birbirine lafla, hakaretle saldirir hale geldi. Yakinda sopalarin cikmasini da bekliyorum ben, hatta daha fazlasini... Yazik oldu bu guzelim ulkeye...

Allah aşkına böyle düşünürsek durum iyice kötüleşir şizofrenin teki çıkıp bu ülkeyi bölemez, bu kadar aptal olmayalım.kimseye kalmadı o koltuklar

X