Christian_louboutin' in de ameliyat oldu:))

Merhaba, kac ay gecti ameliyatinin uzerinden? Sanirim 3 ay bitmis. Yani benden 1 ay daha buyuksun :) rica etsem arkadasin olarak eklermisin??

canim yeni goguslerin hayirli olsun.senin konunu okuyunca fatih peker kafama yatti acikcasi beklentilerime cvp verebilicek bi dr mail attim kendisine.bende kas zari alti istiyirym.ankarada dusunuyordum dr arastirmasi asamasindayim.bayramdan sonra istbulada gidicem kismetse hayirlisi artik.fikir edinmk acisndan eklermisin benide gormem mumkunmu acaba cnm

Elbinyacım fikir edinmen adına sütyensiz blüzlü son halini ekledim bi bak bKalım. Bikinili fotoğrAf da koyucam o hallerinede bakarsın. Bu aralar girmeye pek vaktim olmuyo hep dışardayım malum yaz geldi hne yorum yapabiliyorum ne cvp yazabiliyorum. Kendine iyi bak güzel haberlerini bekliyorum.

Canım ekledim seni bakabilirsin. Yalnız 2 çocuk emzirmiş göğüs olduğunu düşünerek değerlendir . Bir çok resim gördüm emzirmemiş olan göğüsler biraz daha dolgun duruyor:)

tatlım çok saol.inşallah güzel haberlerle döncem annem işlerini halledip benimle ilgilenirse.ona ameliyat sonrasında ihtiyacım var malum :))sankim eylül e kalacak (( cepten giriyrm nete akşama bakcm fotolara.tekrar çok saol.bende olsam biran önce göstersm size cicilerimi :))

hoşgeldin canım bu arada aramıza.sanırım tatildeydin :))

Annemin kaşının üstüne uygulanan botoksla gözleri yukarı doğru şekillendi ve göz kapağı kalktı. Doktor bu işlemin annemi bir 5 yıl daha götürebileceğini ve 5 yıl sonra göz kapağı ameliyatını olmasının uygun olacağını söyledi. Göğüs ameliyatımla ilgili ise hiçbir sıkıntım yok canım şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…