Cicibebenin

Selam kızlar :) şimdi güzel bir kahvaltı yapmayı planlıyorum sonra pekmez cicibebeden meyvesuyu ile bugünden itibaren başlıyorum ve aksatmamaya calisicam hepimize kolay gelsinnnnn <3

Selam kızlar :) şimdi güzel bir kahvaltı yapmayı planlıyorum sonra pekmez cicibebeden meyvesuyu ile bugünden itibaren başlıyorum ve aksatmamaya calisicam hepimize kolay gelsinnnnn <3
Saolll canimmm insallah aliriz kilocuklari :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ya ben geçen sene 48 dim bu sene 42 ye düştüm giderek zayıflamaktan korkuyorum birbirimizi destekleyelim gaza getirelim :)

Evet canim bende aldim biraz ama bacaklarim hayla cirpi yasimi gostermiyorum ya biktim insanlarin cok zayifsin laflarindan kilo al biraz demesinden

Evet canim bende aldim biraz ama bacaklarim hayla cirpi yasimi gostermiyorum ya biktim insanlarin cok zayifsin laflarindan kilo al biraz demesinden

Aynen canım ya seni o kadar iyi anlıyorum ki üniversiteye gidiyorum orta son mu dedi birisi yok artık dedim ya insanın sinirini bozmaktan başka bişey yapmıyorlar

Son düzenleme:
Aynen canım ya seni o kadar iyi anlıyorum ki üniversiteye gidiyorum orta son mu dedi birisi yok artık dedim ya insanın sinirini bozmaktan başka bişey yapmıyorlar

Aynen bende universiteye gidiyorum minyon tipliyim zaten sinir oluyorum

Aynen bende universiteye gidiyorum minyon tipliyim zaten sinir oluyorum

O zaman onlara inat alıyoruz kiloları mesela ben şimdi çikolata yiyorum hadi sende boş durma at ağzına bişey :KK70:

O zaman onlara inat alıyoruz kiloları mesela ben şimdi çikolata yiyorum hadi sende boş durma at ağzına bişey :KK70:

Bende cips kola suanda sabah sabah :)) agzimiz bos kalmasin mide buyusun :))

kızlar selam bende eşime klo aldırmaya çalışıyorum
geçen hafta 1 kilo almıştı bu hafta 300 gr almış:KK43:

off ben zayıflamaya çalışıyorum yiyin valla sizler çok şanslısınızz...

bende akşamalrı bal,muz,bebebükivisi,süt blendırdan geçiriyorum
pekmezdemi yemelimiii?? ama onu sütt ürünleriyle tüketmekk sıkıntı diye biliyorumm..

Kizlarrr kilo aldimmm cok mutluyum :)

Maşallah sanaa :) darısı başıma :)

Aminnn insallah duzenli yedim okulda yemek hanede falan eve gelincede aksam yedim almisim yine :) 2 kilo eksigim kaldi aldimmi tamam dir :)

Aminnn insallah duzenli yedim okulda yemek hanede falan eve gelincede aksam yedim almisim yine :) 2 kilo eksigim kaldi aldimmi tamam dir :)

Oo çok güzel ya keşke bende alabilsem hemen :/

Oo çok güzel ya keşke bende alabilsem hemen :/

Yemen nasil ki cok yemek yiyomusun ben duzenli yedim bi kac gun

Yemen nasil ki cok yemek yiyomusun ben duzenli yedim bi kac gun

Yemem düzenli fakat az yiyorum bir de sık değil de aklıma gelince karnım acikinca falan yiyorum ama dediğim gibi az yediğim için kilo alamıyorum: (

Kızlar faydasını gordum devam ediyorum bıkmak yok:))

Benim boyum 1.58,kilo 42 :KK14: Bu cicibebeyi denemek istiyorum.Tatile gidicem,millet kilodan bikini giymek istemiyor ben çırpılıktan :KK30: 1 ay içinde biraz toparlanmam lazım.Hergün düzenli olarak yersem faydası olur mu sizce 1 ay gibi bir sürede?

Benim boyum 1.58,kilo 42 :KK14: Bu cicibebeyi denemek istiyorum.Tatile gidicem,millet kilodan bikini giymek istemiyor ben çırpılıktan :KK30: 1 ay içinde biraz toparlanmam lazım.Hergün düzenli olarak yersem faydası olur mu sizce 1 ay gibi bir sürede?

Hic aksatmadan hergece yatmada yersen 1 ayda 4 kilo alirsin :)

Hic aksatmadan hergece yatmada yersen 1 ayda 4 kilo alirsin :)

bende 4 gun oldu başlayalı hıc aksatmadan yıyorum her gece ınsallah faydası olur ya ama sut bende ıshal yaptı bun farkettım ee böyle devam ederse yedıklerım kılo ya dönüşmeden sındırılıyor zaten :)) nasıl olck arkadasm

bende 4 gun oldu başlayalı hıc aksatmadan yıyorum her gece ınsallah faydası olur ya ama sut bende ıshal yaptı bun farkettım ee böyle devam ederse yedıklerım kılo ya dönüşmeden sındırılıyor zaten :)) nasıl olck arkadasm

Canim meyve suyuyla icsene ozaman meyve suyuda kilo aldiriyir hem :))

X