Ciddi görünmek sizce negatif enerji mi verir?

Bana sert mizaçlı insanlar negatif bir enerji vermiyor. Ama sert mizaç ile asık surat arasında epey fark var. O arayı iyi korursan bence negatif enerji vermez

Aslinda sorun şu buz gibilikten ziyade tanimadiklariniz yaninda siz olamiyosunuz normalde rahat ve icinden geldigi gibi takilan siz gidiyor elinde olmadan cekinen biri geliyor

Evet kesinlikle böyle, işte bu modda olunca rahat hissedemediğim için de ortama dahil olamıyorum ve soyutluyorum kendimi, gidesim de gelmiyor sürekli ne konuşabiliriz nasıl davranayım diye düşünüyorum :KK43:

Ay kahkaha attım :KK70: yüz ifadeni merak ettim şuan o mesajı okuyunca :KK70:Adam da yani bu karşılık da verilmez şimdi bi düşünür insan :)

Ben cilveleşerek mesajlaşmayı unuttum ey gidiiiiiiiii :KK70:
tiksinme ifadesi çünkü ben zeki adam severim, çok basit bir lafı bile anlamıyor ya da şakayı anlamıyorsa işim olmaz :KK70:

Yeni tanıştığım kişilere, yeni girdiğim arkadaş ortamlarında.
Bu çok normal, yeni yeni tanıdığın kişiler, henüz kendi içini açamamış olabilirsin. Zamanla oluşur samimiyet. Birden samimi olan kişiler de bana itici gelir. Bunu dert etme zamanla hayatına bir şeyler katabilen kişilerse hayatında kalacaklar ve senin eğlenceli yönünü de keşfedebilecekler. Hemen her meziyetimizi niye sunalım, sabreden kalsın güzellikleri görsün. :)

X