Çene Estetiği çift çene ameliyatı olan var mı????? Yardımmmmm

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

sugarkiz

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
1
0
Kemal Uğurlu yada Zeki güzele çift çer ameliyatı olmayı düşünüyorum ameliyat olanlar nolur bir yardımcı olsun

sugar kız merhaba naptın amelıyatını oldunumu bende amelıyat olucam kemal ugurluya ınş.

Merhabalar ben Ali Mezdeği ye çift çene ameliyatı oldum

DİLEK ADA HANIM EMIN DEGILIM SIZIN GUNAHINIZI ALMAKTA ISTEMIYORUM AMA REKLAM YAPIYORSUNUZ ALİ BEYIN KLINIGINI ARADIM UST ÇENE 4 000 EURO ALT ÇENE 6000 EURO BUDA TOPLAM 30 BIN TL YE DENK GELIYO SIZE MSJ DA ATTIM AMA GERI DONMEDINIZ SIZ KAÇ PARA VERDINIZ AMELIYATA

Merhabalar Ali bey hastayı görmeden telefonda asla fiyat veren bir doktor olduğunu düşünmüyorum ben burada defalarca ameliyat fotolarımı yayınladım ayrıca Ali beyin reklama ihtiyacı olduğunuda düşünmüyorum Ali beyin kendisi ilemi görüştünüz

dılek hanım ınanın yardıma ıhtıyacım var bu konuda bende ali beyin sıtesınde msj attım benı gerı aradılar ordakı sekretermı bılmıyorum ali mezdegının klinigi buyryn dedı bende dedım orduluyum çift çene ameliyatı ne kadar dedım kendısıne cunku uygn bır fıyatsa gelıcem gorusucem dedım tabıkı fıyat verebılırı dedıler alt çene amelıyatı 6000 EURO ust çene 4000 EURO dedıler ınanın cok şaşırdım buna ve umudum kırıldı bunuduyunca sız kaça oldunuz tam olarak lutven yardımcı olun bu konuda kaça oldunuz olara ınanmakda ıstmedım bu konuda sıze msj attım gerı donmedınız

dılek hanım ınanın yardıma ıhtıyacım var bu konuda bende ali beyin sıtesınde msj attım benı gerı aradılar ordakı sekretermı bılmıyorum ali mezdegının klinigi buyryn dedı bende dedım orduluyum çift çene ameliyatı ne kadar dedım kendısıne cunku uygn bır fıyatsa gelıcem gorusucem dedım tabıkı fıyat verebılırı dedıler alt çene amelıyatı 6000 EURO ust çene 4000 EURO dedıler ınanın cok şaşırdım buna ve umudum kırıldı bunuduyunca sız kaça oldunuz tam olarak lutven yardımcı olun bu konuda kaça oldunuz olara ınanmakda ıstmedım bu konuda sıze msj attım gerı donmedınız
Ameliyatinizi oldunuzmu bende 10 gun sonra çift cene ameliyati olacagim ayrica bu ameliyati samsunda da yapan dr var ordu yazmissiniz sizin icin daha kolay olur

cift ceneden kastiniz double chin mi?yani gidi ameliyati mi? Ben de gidi lazer lipoliz oldum 1 ay once. Sorulariniz varsa yardimci olabilirim.

aslında gıdı değil , kemikle ilgili bir durum çift çene
Ama bne gıdı lipolizi de arastırıyorum, hazır sizi bulmuşken bilgi alabilirim :) memnun kaldınız mı?

aslında gıdı değil , kemikle ilgili bir durum çift çene
Ama bne gıdı lipolizi de arastırıyorum, hazır sizi bulmuşken bilgi alabilirim :) memnun kaldınız mı?
Evet cok memnun kaldim. Yillarca dert etmisim, 1 saat icinde kurtuldum.
Yaptirdiktan sonra normal hayatiniza devam ediyorsunuz, agrisiz acisiz(basta uyusturmak icin kullanilan igneler haric) ben cok memnunum.

X