Çene Estetiği çift çene ameliyatı ?!

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Tulaybolat

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2016
3
1
37
selam arkadaslar. benim alt cenem ,ust ceneme gore onde ve cift cene ameliyatı olmam gerekiyor. 2 senedir tel takıyorum ve doktor ameliyata agız yapımın hazır oldugunu soyledi. fakat riskleri agır ve iyileşme süreci de sabır isteyen ,zor bir ameliyat, iyi dusunmek lazım. bu ameliyatı olanlar var mı? sonuclar nasıl? iyileşme sureci? bilgilendirirseniz sevinirim...

selam arkadaslar. benim alt cenem ,ust ceneme gore onde ve cift cene ameliyatı olmam gerekiyor. 2 senedir tel takıyorum ve doktor ameliyata agız yapımın hazır oldugunu soyledi. fakat riskleri agır ve iyileşme süreci de sabır isteyen ,zor bir ameliyat, iyi dusunmek lazım. bu ameliyatı olanlar var mı? sonuclar nasıl? iyileşme sureci? bilgilendirirseniz sevinirim...

Sizinle aynı sorunu yaşayan bir arkadaşımızın paylaşımı var..
Ayrıca bende ameliyat olmak istiyorum.. Ameliyat öncesi tel takmak şart. Fakat eğer dişlerin düzgünse tel takma süren daha kısalıyormuş.. Benimde ön iki dişim biraz dışarı çıkık.. Yani tel takma sürecim uzun olacak.. Senin dişlerinde sorun var mıydı? Bir de hangi doktora ameliyat olacaksın.. Maliyeti ne kadar? Paylaşırsan çok sevinirim..

Son düzenleyen: Moderatör:
X