Çift Çizgi Topiği'nin Geyik Versiyonu

E

EU3

Ziyaretçi
HADİ BİZİM KIZLAR BUYRUN MUHABBETE
BURADADA MUHABBET EDELİM DALGA GECELİM EĞLENELİM GÜLELİM COŞALIM ...:lepi::teytey::teytey:

ya kadrıyem ne cabuk yatın o keklerı öle yoksa eltındenmı getırdın :roflol:

canım ben geldim ama gideyimde tekrar geleceğim sahur yapıp kaydirigubbakcemile2

geldık geldık kadrıyem kızmaaa

bumucummm hayırlı olsun topiğinnn ben çift çizgi nasıl bişey bilmiyorum yanyana çizgiyi hiç görmedim hiç biyerde sadece testte değil kikikikiki

bnm takıntılarım vardr mesela satt hep tam oluck ben tam 3te kalkarım beklerım yanıı :KK70:

bumucummm hayırlı olsun topiğinnn ben çift çizgi nasıl bişey bilmiyorum yanyana çizgiyi hiç görmedim hiç biyerde sadece testte değil kikikikiki

he bende bilmiyom burayada nasıl birşeymiş diye merakımdan geldim öğrenmeye şakkıdı

CANIM BENIM İNŞŞ EN YAKIN ZMANDA GÖRURUSIUN TATLIM BAK BEN NAPCAM EGER ÇİFTÇZİGİYİ GÖRMEK NASIP OLRUSA GİTCEM BIDA TEST ALCAM YAPCAM 4 ÇİZGİ OLSUN DOUBLE ÇİZGİ OLSUN HEHEEE:roflol:

anamm bıde agzınızla sölemişinz yanı yuh o gacıya valla pess ben bogarım öle eltıyıı

nıluferım durmaz bnm agım bos çok ii laf yaaprımmm:roflol:

bana 4 tane yetmez en az10 tane olmalııı :d

ay evet ya bıde o yanından bakmak lazım parasıda olmayabılır garıbımınlülülülülülü

X