Çift çizgi

Ama bu ay adet olursam çok tedbirli olacağım fitil kullanacağım letu da var ara öğünler de havuç suyu içeceğim ısırgan otu içeçeiğim inşallah işe yarar

Kimisin de işe yaramış bir akrabam bana kullanmamı tavsiye etti o düşük yapmış Bi ay ara vermiş sonra fitil kullanmış üstüne hamile kalmış

Amin inşallah canım benim inşallah hayırlısı olsun hakkımızda artık alıştım ben ya 2 yıl oldu tam ümidi kestim üstüne hamile kaldım oda kimyasal ile sonuçlandı daha da olmadı bakalım hasta olursam fitil kullanacağım onu kullanıp hamile kalan da varmış
Öncelikle geçmiş olsun tek bir ricam asla umudunuzu kaybetmeyin . Rabbim herşeye gücü yeter. Kuraban olduğum Allah'ım bu ay size ve evlat hasreti çeken herkese hayırlısıyla sağlıkla o müjdeli haberi almayı nasip etsin inşallah 🤲 Rabbim hiç kimsenin kucağını boş bir 🤲

Öncelikle geçmiş olsun tek bir ricam asla umudunuzu kaybetmeyin . Rabbim herşeye gücü yeter. Kuraban olduğum Allah'ım bu ay size ve evlat hasreti çeken herkese hayırlısıyla sağlıkla o müjdeli haberi almayı nasip etsin inşallah 🤲 Rabbim hiç kimsenin kucağını boş bir 🤲
Allah razı olsun canım benim inşallah hayırlısı olsun hakkımızda rabbimin bir bildiği vardır 🙏🙏🙏

X