Çift çizgi

Ikiside cift cizgi hayirli olsun darisi bana olsun insallah 🤗

Çok belirtim yoktu işin açıkçası sadece kasık batması ağrısı çok oluyordu inşallah rabbim tez zamanda size de nasip eder 🤲🏻💕

Maşallah Allah'ın izniyle hamilesin🥰

Tebrikler hemen kan verin🥰

Sonuç ne oldu acaba konu sahibi
Kizlar n'olur benim de konumu yorumlar misiniz?

Merhaba arkadaşlar sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa normal mi yani hamilemiyim üsttekini akşam yaptım ama ilk yaptığımda çıkmadi testi yaptım sonra yok diye bıraktım gittim şimdi baktım üstteki silik şekilde var alttakide adet günüm yani bugün sabah 6 da ilk idrarla yaptığım test inada aynı şekil çıkmadı diye bıraktım şimdi bakınca çift çizgi ikisinde sizce kuruma çizgisi mi yoksa hamilemiyim ayrıca bugün adet günüm hala adetim başlamadı.

Eklentiler

• IMG_20211127_164932.jpg
    IMG_20211127_164932.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 10
Merhaba arkadaşlar sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa normal mi yani hamilemiyim üsttekini akşam yaptım ama ilk yaptığımda çıkmadi testi yaptım sonra yok diye bıraktım gittim şimdi baktım üstteki silik şekilde var alttakide adet günüm yani bugün sabah 6 da ilk idrarla yaptığım test inada aynı şekil çıkmadı diye bıraktım şimdi bakınca çift çizgi ikisinde sizce kuruma çizgisi mi yoksa hamilemiyim ayrıca bugün adet günüm hala adetim başlamadı.
10 dakikadan sonra çıkan sonuçlar geçersiz burda biri daha vardı sonradan çıkan çizgileri vardı sizin gibi hastaneye gitti negatif çıktı ama siz yine de kan testi verin en kesin sonuç bu

X