Çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi Dr. Turgay Karakaya'dan haftaya randevu aldım. Birlikte gitmek isteyenlerle dayanışma yapalım

Han2kan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2019
15
0
25
Arkadaşlar ben haftaya Turgay hocaya çift kat flep ameliyatı için gidiyorum, haftaya aynı doktora gidecek olanlar varsa bana özelden yazsın. En azından bir kişi bile bulsam yanıma hem bana hem ona birbirimize destek oluruz. Ben uçakla tek geliyorum kimselere söyleyemedim gel benimle diye. Benim gibi yalnız kuşları özelime bekliyorum.

Diktirdiğinizde öncesi ve sonrası diye resim isteyin çeksinler sonradan karşılaştırmak için.

Arkadaşlar ben haftaya Turgay hocaya çift kat flep ameliyatı için gidiyorum, haftaya aynı doktora gidecek olanlar varsa bana özelden yazsın. En azından bir kişi bile bulsam yanıma hem bana hem ona birbirimize destek oluruz. Ben uçakla tek geliyorum kimselere söyleyemedim gel benimle diye. Benim gibi yalnız kuşları özelime bekliyorum.
Nasıl geçti acaba? Bende yaptirmak istiyorum da ne kadar ödediniz?

Merhaba bende yarın için randevu aldım işlem yaptirdinizmi acaba bilgi verebilirmisiniz rica etsem

X