Çıkmazdayım çok kötüyüm evlatlarım var fikir istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar yorumlarda yazmışlar bende yazacağım Çok acil psikolojik destek alın tüm aile bireyleri olarak Özellikle çocukların hemen başlasın. Eşiniz destek almak istemiyorsa kendi bilir. Fakat siz ve çocuklarınız kesinlikle alın. Siz ailecek çok yıpranmışsınız. Destek aldıktan sonra çocuklarınız hazır olduğunda bu adamı daha fazla çekmeyin. Aldatıyor birde kup buluyor ben bağımlıyım diye evet haklısın bağımlısın ya aldatabilirsin meydan senin aldat aşkım aldat demenizi bekler zamanla.

O oğlunuz babasının size yaptığını eşine yapacak. Çünkü gördü ki, erkek ne yaparsa yapsın kadın durur, gitmez bir yere.

8 yıl önce affetmeseydiniz çocuklarınıza bu kadar travma yaşatmazdınız. 16 yaşında ergen oğluna fingirdeşme mesajını gösterip kandıran adamdan midem bulandı. Kocanız hariç herkes kendini öldürmekle tehdit ediyor ama adam sus rezil olmayalım diyecek kadar karlı dağdan serin.

Boşanmamak için kırk tane bahane sıraladınız. Yazık o gencecik çocuklara. Ne kıymetli kocaymış. Nasıl yaparım ederim sarılırım demeyin. 8 senedir nasıl sarılıyorsanız aynen devam. Adama ev ortamı lazım. Çamaşırı ütüsü temizliği yemeyi... Siz bunları yapacaksınız eşiniz de cinsel isteği yüksek diye devamlı aldatacak sizi. Hastaneye gidip test olun, kocanız bir sürü bulaşıcı hastalık taşıyor olabilir, bir de bunla uğraşmayın.

Oğlunuz evlenince karısını aldatmayı, kızınız da aldatılınca susup sineye çekmeyi öğreniyorlar sizden.
Babası kılıklı bir oğlu var belli olmuş şimdiden. Konu sahibi korkmasın kimse tatlı canına kıymaz onun için. 🥴

Valla bendeki cinsel isteği o herife versek ondakini alıp, delirir çıldırır kafaları yer. Çoh istekliyim diye aldat dur oh ne güzel bulmuş bahaneyi. Yiyen de var nasılsa.

Merhaba nerden başlasam bilemiyorum çok üzgünüm suan tukenmıs durumdayım ..lütfen üzecek yorum yapmayın çok kötüyüm …Yolculuk sırasında eve gelırken oğlum esımın telefonunda msj görmüş geliyorum aşkım vs diye ..yazarken bile çok üzülüyorum ergenlık döneminde ..Ben tepkı verdim bağırdım baktım kaza falan yapma ihtimali var sustum eve gelene kadar o yol nasıl bıttı inanın içime ağladım çocuklar üzülmesin diye eve gelince konuştuk kadın meselesı resım atıyormuş bakıyormuş vs ama çocuklara tabı farklı şekilde anlattı ikna etti daha öncede yazışmıştı affetmıstım yaklaşık 8 yıl önce..Gözü dışarda kendi diyor hastayım duramıyorum cınsel ıstegım yüksek diyor ..Çok yıprandım oğlum kendımı öldürürüm boşanırsanız dedi babasına da eğer ıhanet varsa kendımı oldururum senı de affetmem diyor Sınav surecındeler bır de kızım var çok etkileniyor bu sabah yavrumun burnu kanadı..eşim çok yalvardı beni sen kurtarırsın bu gırdaptan çıkar elımden tut dedi çocuklarımıza yazık olur affet dıyor sureklı bıraz boşanma kelımesı gecınce de ağlama çocukların yanında dıyor yakasını bağrını yırtıyor hala sarılmaya öpmeye çalışıyor hıcbır şey yok diye evlatlarım benim uzerıme yemınler etti öyle böyle değil çok ızerıne gıttım sordum .Sadece konuşma otesı tok yapmadım diyor ama şüphe girdi bir kere içime …Kızım Evde tartışınca ben ağlayınca odasından çıkmıyor ıcıne kapanıyor çok başarılı ıkısı de ve geleceklerı mahvolacak babaları ıle ayrılırsak ..Benı suçlayacaklar çok düşkünler telefonunu karıştırırken bır günlük bır yere de gittipini öğrendim Ben de filim koptu sureklı ağlıyorum 17yıllık esım 21 yıllık geçmişimiz var öyle iyi bir babadır dışarıya saygılı degerlı bırıdır öyle görünür aile olarak da hep gıpta edılırdık lakın bu yalanlar benı oldurdu güven falan kalmadı yıkıldım..Benım tek yaslanacağım sevdıgım senden başkasıyla olamam delımısın diyen adam bana bunu yaptı.Annemlerın yanında bır ay kaldım öyle özledim ki onu yolda bunu yaşamış olmak büyük bir ımtıhan kalbim parçalanıyor olmek istiyorum canım kızım oğlum yalnız kalacak diye annesız kalacak dıye çok üzülüyorum onlar ıcın bu evlılıgı devam ettirmek bana canlı mezara görmek gıbı her gün esıme nasıl güvencem bile bıle nasıl sarılıp uyuyacağım çalışıyorum ekonomık açıdan sıkıntım yok ben boşanmak ıstıyorum esım hıcbır şey yok bunda boşanma çocuklara yazık olur herkese söylersek sonra geri dönüşü olmaz diyor yanı bana sessızce rezıl olmadan böyle devam edelim diyor ..Bıraksam çocuklar çok üzülecekse boyunları bükük olacak esım cırkınlesecek ..Çocuklarım beni suçlayacak çünkü ıhanet yüzünden demeyecegız babalarını böyle hatırlasınlar ıstemıyorum öfke duymasınlar ne yapacağımı bılmıyorum yuvamı öyle sevıyorum kı ne yazık ki esımı de onasam başkasıyla olamama gıbı gelıyor yalnız kalıcam çok sorunum olacak zaten psıkılojım iyi değil ..şimdi ortalığı ayağa kaldırsam gerı dönüşü olmayan bır yol yıpratıcı ..durup durup ağlıyorum kimseye bir şey anlatamıyorum lütfen yardım edin ben ne yapıcam ıntıharı düşündüm çıkamıyorum işin içinden ….
Böyle bir yükün altında kalmak çok zor çocuklarınız küçük degil tepki verecekler fakat sizi anlamalari lazım ilerde anlayacaklardir yerine kendilerini koysunlar böyle birşey kabul edilir değil sadece telefon değil mesele zaten oncesende şans vermissiniz rahat rahat gitsin işte kadina vs gönderin gitsin kimse bencil olup sizi cehennemde yasatamaz

Evliliginizden daha önemli sorununuz var o da çocuklarınızın psikolojisi. Ama ne gariptir ki çocukların ruh sağlığını düşünmek yerine kocaya odaklanmışsınız.
Bu çocuklar bir gecede bu hale gelmedir diye düşünüyorum . Ne yaptınız da çocukları bu hale getirdiniz.
Hıcbır şey yapmadım oğlum gördüğü için bu şekilde bosanma lafını ikisid e duyduğu için benı burda lanet bır anne gibi gösteriyorsunuz ben çocuklarım üzülmesin babalarıyla ilişkileri bozulmasın diye anlatmıyorum kendımı gecıyorum anlamıyorsunuz hep kırıcı yorumlar okudum ben anlaşılmak istedim ama eleştiriyorsunuz

Konuyu açmışsınız herkestende aman boşanma çocukların var filan demesini beklemişsiniz. Benim eski eşimde aynı sizin eşiniz gibiydi. Beni defalarca aldattı. En sonunda dayanamadım ve boşandım. Ama benim daha öncesinde maddi gücüm yoktu sırf bu yüzden boşanamamıştım. Sizin maddi gücünüz de varmış. Neden bu hayata mahkum ediyorsunuz kendinizi. Size yazık değil mi. Şu an o evde cehennemi yaşıyorsunuz Allah size yardım etsin. He şunu da söyleyim yine yapacak asla vazgeçmeyecek.

Hıcbır şey yapmadım oğlum gördüğü için bu şekilde bosanma lafını ikisid e duyduğu için benı burda lanet bır anne gibi gösteriyorsunuz ben çocuklarım üzülmesin babalarıyla ilişkileri bozulmasın diye anlatmıyorum kendımı gecıyorum anlamıyorsunuz hep kırıcı yorumlar okudum ben anlaşılmak istedim ama eleştiriyorsunuz

Hiç kimse sizi lanet bir anne gibi göstermeye çalışmıyor. Eğer anlamak isterseniz. Sadece daha sorumlu ve dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Hiç kimse sizi lanet bir anne gibi göstermeye çalışmıyor. Eğer anlamak isterseniz. Sadece daha sorumlu ve dikkatli olmaya davet ediyoruz.
Ne yapardınız içiniz yanarken ben kızıma belli etmemekte çalışıyorum kuzum duzelırız sıkıntı yok dıyorum hep sizin annenızız babanızın dıyorum destekliyorum normal davranmaya çalışıyorum

boşuna konuyu silmişsinmiz arkadaşlar sağolsun alıntılamışlar :) konunuz geri gelecektir içerik silmek yasak Mune Mune

bide bedduayı savurmuşsunuz bir akradaşa umarım başınıza gelir diye kocanıza yapamadığınız hırçınlıkları buradaki insanlardan çıkarmayın

evde kendimi öldürürüm diyen bir ergen içine kapanıp burnu kanayan bir ergen daha var
çocuk psikoloğuna derhal götürmeye çalışmak yerine kocamı seviyorum bir daha nasıl sarılacağım vs

tövbe estağfirulah..

boşuna konuyu silmişsinmiz arkadaşlar sağolsun alıntılamışlar :) konunuz geri gelecektir içerik silmek yasak Mune Mune

bide bedduayı savurmuşsunuz bir akradaşa umarım başınıza gelir diye kocanıza yapamadığınız hırçınlıkları buradaki insanlardan çıkarmayın

evde kendimi öldürürüm diyen bir ergen içine kapanıp burnu kanayan bir ergen daha var
çocuk psikoloğuna derhal götürmeye çalışmak yerine kocamı seviyorum bir daha nasıl sarılacağım vs

tövbe estağfirulah..
Kimseye beddua etmıyorum herkes yasayabılır herkesin başına gelebilir yaşamasan anlaşılamaz ben sizlerden fıkır ıstedım psikolojim bozul dedim çocuklarım esım boşanmamızı istemiyor oğlum kuzum olma olmuyor çok üzülüyorlar ben ılk defa bu kadar cıkmazdayım keşke de sormasaydım dıyorum daha da kötü oldum çocuklarımı düşünmesem niye hemen boşanmayayım

Siz istediklerinizi yazsalar hicbirsey değişmez gözünüzü açın siz kızınızı böyle bir adamla kalmasını ister misiniz istemezsiniz degilmi kendinize bunu yapmayın nasıl sindirmis sustum birsey demedim intihar edecem ağladım laflar hep bunlar

Ayrılmak dünyanın sonu mu ya çocuk neden kendini öldürecek? Annesini aldatan bunu yapan adama eş olmaya devam etmenizi neden bu kadar ısrarla istiyorlar?

Boşanınca anasız babasız kalmıyorlar ki sonuçta mezara mı giriyorsunuz?

Kocanızın da "ben hastayım anca sen iyileştirirsin" diyerek bütün sorumluluğu size yüklemesi de bambaşka bir bencillik ve kötülük.

Bu kadar drama yapmanıza gerek yok, çocukların geleceği falan da ziyan olnaz merak etmeyin. Herkes ektiğini biçer kocanız da yıllardır aldatmanın bedelini ödesin, sizde insansınız.

Eşiniz tam bir manipülasyoncu. Terapi alın gerekirse çocuklara bir şekilde gerçeği anlatın ve babaları ile artık alamayacağınızı söyleyin. Bu adamın nesini özlüyorsunuz okuyunca midem bulandı. Bakın bir süre sonra psikolojik olarak çocukları bahane edip bu rezil adamla evli kalmaya devam edeceksiniz. Bunu kendinize yapmayın

Ayrılmak dünyanın sonu mu ya çocuk neden kendini öldürecek? Annesini aldatan bunu yapan adama eş olmaya devam etmenizi neden bu kadar ısrarla istiyorlar?

Boşanınca anasız babasız kalmıyorlar ki sonuçta mezara mı giriyorsunuz?

Kocanızın da "ben hastayım anca sen iyileştirirsin" diyerek bütün sorumluluğu size yüklemesi de bambaşka bir bencillik ve kötülük.

Bu kadar drama yapmanıza gerek yok, çocukların geleceği falan da ziyan olnaz merak etmeyin. Herkes ektiğini biçer kocanız da yıllardır aldatmanın bedelini ödesin, sizde insansınız.
Ota b.ka "kendimi öldürürüm" diyen annenin ota b.ka "kendimi öldürürüm" diyen çocukları olmuş
Armut dibine düşmüş. Bu konuda bile demis, yavrularım öksüz kalmasa kendimi öldürürüm diye. Ne kadar çok tekrar ettiği bir şey ki demek , çocuklarin sorun çözme düşüncesi kendini öldürmekten ibaret

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X