Çıkmazın içindeyim

Bunun tesettürle ne alakası var ?
Tahrik olacak adam çuval giyeceksen de olur.
Mühim olan niyettir.
şunuda belirteyim asla ama asla babam gibi seviyorum diye onu tahrik edicek bir şekilde de davranmadım
Ayrica insan babası gibi sevdiği kişiyi zaten tahrik etmek için çaba göstermez.
Ayrıca babasını sevenlerde tahrik etme gibi bir durum soz konusu değil.
Ben anlayamadım seni 🤔🧐

onu tahrik edicek bir şekilde de davranmadım gerek giyim gerek hareket tesettürlü bir insanım zaten sadece saçımı görmüştür kısa kolluyla bile görmemiştir eniştem bildiğim insan
Sana bu son cumleleri kurduran icinde bulundugumuz zihniyet icin üzgünüm.

Bir neden olmasina gerek yok adam olan ne kosulda kalırsa kalsın zaten niyetini bozmaz.
Düzeni bozulacak diye kocasina toz kondurmayip olayi yanlıs anlamaya getiren teyze ve esini hayatından cıkarıp gerekirse destek alip biran önce ruh halinin su olaydan arınmasini dilerim💗

Merhaba. Yazdıklarınızı üzülerek okudum ve bana göre en doğru şeyi yapmışsınız. Teyzenizin böyle bir durumu bilmesi gerekir inanıp inanmamak ona kalmış. Mesele sizin giyim tarzınızla ilgili değil art niyetli insan her türlü sapkınlığı yapar diye düşünüyorum kaldı ki babam gibi görüyorum demişsiniz size bu gözle bakması kendinin sapkınlığı.
Bence bu adamla tamamen iletişimi koparmalısınız, teyzeniz bunca yıllık hayat arkadaşına güvenmek istediğinden ötürü size inanmak istemiyor olabilir. Sizin sessiz kalıp eniştenizin tacizine uğramanız psikolojik olarak sizi daha kötü etkilerdi. Durumu fark etmeniz ve anlatmanız isabetli bir karar olmuş. Sessiz kalmamanız gerçekten en doğrusu bu yüzden söylemeseydim keşke diye düşünmeyin. Umarım teyzenizde durumu kabullenir ve size inanır.
Mutluluk hayatınızdan eksik olmasın. Mutlu günler. 🌸

Yaşadıkların için çok üzüldüm. Lütfen kendini suçlamaya, kendinde hata aramaya kalkışma. İstediğimizi giyebiliriz, hiç kimsenin bizi taciz etmeye hakkı yok. Geçenlerde de çok yakın bir arkadaşım öz dayısı tarafından yakın zamanda tacize uğradığını anlattı, kahroldum. İmkanın varsa terapi al. Yaşadığın bu iğrençlikte zerre payın yok, ama izlerini silebilmen için destek görmen iyi olabilir.

Kahrolası adam.....
Çok geçmiş olsun, ne denir bilemedim.
Anneniz peki neden hala onların evine gidiyor? Tamam tek kardeşi falan ama o adamın evine gitmesi üzücü...
O kadar ağır ki yaşadığınız☹️

Siz rahatsiz olduysanız sarilma seklinden doğru yapmışsınızdir
Başınız dik olsun .anne ve teyzeniz çözsün gerisini daha görüşmeyin o aile ile olur biter taviz vermeyin karakterinizden

Bunun tesettürle ne alakası var ?
Tahrik olacak adam çuval giyeceksen de olur.
Mühim olan niyettir.

Ayrica insan babası gibi sevdiği kişiyi zaten tahrik etmek için çaba göstermez.
Ayrıca babasını sevenlerde tahrik etme gibi bir durum soz konusu değil.
Ben anlayamadım seni 🤔🧐
Lğtfen yanlış anlamayın beni burda binlerce insan var herkes böyle düşünemiyor o yüzden açıklama yapmak durumunda kalmış gibi oldum

Yaşadıkların için çok üzüldüm. Lütfen kendini suçlamaya, kendinde hata aramaya kalkışma. İstediğimizi giyebiliriz, hiç kimsenin bizi taciz etmeye hakkı yok. Geçenlerde de çok yakın bir arkadaşım öz dayısı tarafından yakın zamanda tacize uğradığını anlattı, kahroldum. İmkanın varsa terapi al. Yaşadığın bu iğrençlikte zerre payın yok, ama izlerini silebilmen için destek görmen iyi olabilir.
45 dakika sonra online görüşmem var zaten düzenli olarak terapi görüyorum anneannemin olayından dolayı bugğn de bunun için görüşücem

Siz rahatsiz olduysanız sarilma seklinden doğru yapmışsınızdir
Başınız dik olsun .anne ve teyzeniz çözsün gerisini daha görüşmeyin o aile ile olur biter taviz vermeyin karakterinizden
Sadece sarılmadı maalesef ki üstümü felan da çıkartmaya çalıştı çok şükür kaçtım

Kahrolası adam.....
Çok geçmiş olsun, ne denir bilemedim.
Anneniz peki neden hala onların evine gidiyor? Tamam tek kardeşi falan ama o adamın evine gitmesi üzücü...
O kadar ağır ki yaşadığınız☹️
O adam evde yoktu annem gittiğinde benim altınım felan vardı evde onları aldı kıyafetlerim vardı onları aldı

Merhaba. Yazdıklarınızı üzülerek okudum ve bana göre en doğru şeyi yapmışsınız. Teyzenizin böyle bir durumu bilmesi gerekir inanıp inanmamak ona kalmış. Mesele sizin giyim tarzınızla ilgili değil art niyetli insan her türlü sapkınlığı yapar diye düşünüyorum kaldı ki babam gibi görüyorum demişsiniz size bu gözle bakması kendinin sapkınlığı.
Bence bu adamla tamamen iletişimi koparmalısınız, teyzeniz bunca yıllık hayat arkadaşına güvenmek istediğinden ötürü size inanmak istemiyor olabilir. Sizin sessiz kalıp eniştenizin tacizine uğramanız psikolojik olarak sizi daha kötü etkilerdi. Durumu fark etmeniz ve anlatmanız isabetli bir karar olmuş. Sessiz kalmamanız gerçekten en doğrusu bu yüzden söylemeseydim keşke diye düşünmeyin. Umarım teyzenizde durumu kabullenir ve size inanır.
Mutluluk hayatınızdan eksik olmasın. Mutlu günler. 🌸
Kesinlikle görüşmem bir daha bana neler dedi neler o gece erkek arkadaşımı aramasaydım o zorlamasaydı ben anneme dahi anlatamazdım evde odaya kendimi kitler sabaha kadar beklerdim

Evet bende bunu diyorum madem gerçekten beni seviyordu teyzem orda beni kolunun altına alıp o karaktersize resti çekmesini bekledim vallahi öyle bir durumda ne annem ne de ben teyzemi yalnız bırakırdık çalışırdım çalışırdık yine bir yolunu bulurduk daha dün sabah bana dedi ki birşey varsa bana anlat kızım değil bir tane 40 tane Ertuğrul gelse saçının teline değişmem hani merde değiştin ama
Bunu dediğine göre hissediyor muydu acaba ?

Ben konuşun derken barışın yok sayın diye demedim durumu sakinleşmişlen ortam yeniden izah edin manasında dedim tabiki üstünü kapatmayın olayın

Şikayetinizi ne için geri çektiniz? Yaşadığınız şey için çok üzgünüm ama o evde 4 yaşında bebek var diyorsunuz, ya ona da aynı şeyi yapmaya kalkarsa? Bu adam insan içinde gezmemeli.

Şikayetinizi ne için geri çektiniz? Yaşadığınız şey için çok üzgünüm ama o evde 4 yaşında bebek var diyorsunuz, ya ona da aynı şeyi yapmaya kalkarsa? Bu adam insan içinde gezmemeli.
Şikayetimi annem için öektim ama şikayetçi olsam da birşey olmuycaktı ki benim katil dayım dışarda geziyor bugpn daha teyzemin evinin etrafında annem görüp videosunu çekmiş

X