Çikolata kisti 5.5 cm sizce küçülür mü doğal yollarla?

ayseenuur0

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
24
-3
27
5.5 cm çikolata kistim var. Gebe kalamadım henüz. Umudum da kalmadı pek. Soğan kürünü çok okudum sizce kullanmalı mıyım yoksa direk ameliyat mı olmalıyım zaman kaybetmeden. Ne yapacağımı bilmiyorum karar veremedim. Başından geçen var mı ? Siz ne yaptınız bu durumda?

Hastalığın ilerlemesi için birebir. Arkadaşımın 5 cm di soğan kürü sonrası 8 cm oldu. Benimde tek taraflıydı canım, gebe kalamıyorum , laparoskopi oldum çok şükür iyiyim 14 haftalık gebeyim şu anda. Bu ameliyatları yapan tecrübeli bir hekime olmanız önemli. Başarı şansı daha da artar.

Hastalığın ilerlemesi için birebir. Arkadaşımın 5 cm di soğan kürü sonrası 8 cm oldu. Benimde tek taraflıydı canım, gebe kalamıyorum , laparoskopi oldum çok şükür iyiyim 14 haftalık gebeyim şu anda. Bu ameliyatları yapan tecrübeli bir hekime olmanız önemli. Başarı şansı daha da artar.
çok teşekkür ederim. Ameliyat olmaya karar verdim bende. :)

5.5 cm çikolata kistim var. Gebe kalamadım henüz. Umudum da kalmadı pek. Soğan kürünü çok okudum sizce kullanmalı mıyım yoksa direk ameliyat mı olmalıyım zaman kaybetmeden. Ne yapacağımı bilmiyorum karar veremedim. Başından geçen var mı ? Siz ne yaptınız bu durumda?
Merhaba,benimde 19mm solda 3.5 cm sağ overde var çikolata kistim.
Ameliyatlık değil küçük dedi doktorum rezervim de iyi olunca olan yumurtalık vs zarar vermemek için ben tüp bebek tercih ettim.
Ayrıca aşılama ile zaman kaybetmemek için tüp bebeğe karar verdik.
Ama herkesin vücudu bir değil belki siz doğal yollar ile kalabilirsiniz ki umarım öyle olur ❤️🙏🏻 ben 2 yıla yakın süre doğal yolla kalamadığım için daha fazla beklemek istemedim.

X