Çikolata kisti hidrosalpinks tüp bebek doktor önerisi

Merhaba ben Brüksel tüp bebekte cem çelik gittim çok şükür ilk demede pozitif aldım 5 haftalık , sağlıkla kucağıma almagı nasip etsin Rabbim 🧿 çikolata kistinden ameliyat olmuştum maalesef 1 yıl olmadan yeniden çıktı artı miyonlarım var ama cem hoca bunlar engel değil demişti. Allah ‘ım isteyen herkese nasip etsin sağlıkla hayrlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alalım inşallah 🙏🏻
Merhabalar gebeliğiniz hayırlı olsun , çikolata kistinden kaynaklı transfer öncesi ya da sonrası kiste dair bir prosedürle mi devam edildi? Benim 10 sağlıklı 5. Gün embriyom oluştu fakat ilk denemem negatif . Yeni sürece başlamadan önce sormak istedim

Merhabalar gebeliğiniz hayırlı olsun , çikolata kistinden kaynaklı transfer öncesi ya da sonrası kiste dair bir prosedürle mi devam edildi? Benim 10 sağlıklı 5. Gün embriyom oluştu fakat ilk denemem negatif . Yeni sürece başlamadan önce sormak istedim
Benim de çikolata kistim var, tüplerimin önünü tıkayıp hidrosalpenkse yol açtı, tüplerimi aldırmak zorunda kaldım, ameliyattan sonraki adette transfer oldum Allaha şükür şuan pozitif, tüplerine bidaha baktır bence tüplerden rahme sıvı giderse embriyoyu öldürüyor

Benim de çikolata kistim var, tüplerimin önünü tıkayıp hidrosalpenkse yol açtı, tüplerimi aldırmak zorunda kaldım, ameliyattan sonraki adette transfer oldum Allaha şükür şuan pozitif, tüplerine bidaha baktır bence tüplerden rahme sıvı giderse embriyoyu öldürüyor
Hayırlı olsun🌸tüp ameliyatınızı kim yaptı acaba

Hsg yapmıştım temiz çıktı. Tekrar hsg istersen yapabiliriz ama gerek yok herşey yolunda demişti doktorum

Tüplerin temiz olması harika
İlk denemem negatif oldu. Sebebini açıklayamadılar , herşey çok yolunda olmasına rağmen olmuyorsa olmuyor demek .. ben elimden birşey gelir mi diye çikolata kisti var olup pozitif sonuç alanlardan neler yaptıklarını öğrenmek için yazdım sizlere , bir ümit işte ..

İlk denemem negatif oldu. Sebebini açıklayamadılar , herşey çok yolunda olmasına rağmen olmuyorsa olmuyor demek .. ben elimden birşey gelir mi diye çikolata kisti var olup pozitif sonuç alanlardan neler yaptıklarını öğrenmek için yazdım sizlere , bir ümit işte ..
Benim de ilk denemem negatif oldu çikolata kistim var ama tutmamasının sebesi tüplerimdi, şuan ikinci transferim pozitif , kistim hâlâ var

Transfer öncesi sonrası ilaç kullandınız mı

X