Aşılama Çikolata Kisti Olup Aşılama Yaptıran yada Yaptıracak Olan ve Kendiliğinden Vitamin Kullanan Varmı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayr çekmedi ler cnm 1 sene önce yaptırdım snra amelyt oldum kistleri temizlediler ama tekrr solda 1.5 oldu 5 ayda tüplerin açık şuan dedi acaba laporoskopi sırasında açtılar mi tekrr tüp bebek yaptırcam rahim filmi çektirmeme gerek varmiki

Rahim filmini tüp bebek yaptırdığın yer mi istemişti? Öyleyse istemeyebilirler...

Dediğim gibi benim önceki doktor 1 sene önce çekmişti,hiç bir sorun yok demişti ama burasıda istedi,tabii cd ye baktı ve iyi gözükmüyor diyerek...

Ne zaman başlıyorsun tedaviye?

Rahim filmini tüp bebek yaptırdığın yer mi istemişti? Öyleyse istemeyebilirler...

Dediğim gibi benim önceki doktor 1 sene önce çekmişti,hiç bir sorun yok demişti ama burasıda istedi,tabii cd ye baktı ve iyi gözükmüyor diyerek...

Ne zaman başlıyorsun tedaviye?
Rahim filmini hiç çekmedi ler cnm bnde ona şaşırdım amelyt olduğum doktor tüp bebek yapan doktor aynı yani acaba amelytta tüpleri açtı herlde şuan tüplerin açık dedi adetin 20. Günü gel dedi ocağın 4unde gidicem hayrlisyla

Rahim filmi çekilmeden tüp bebek yapmaları enteresan.Şu an açık dediğine göre ameliyatta açtılar.İnşallah bu denemende pozitifi görürsün...

Bende ayın 6 sında olacağım galiba ameliyatı...

Rahim filmi çekilmeden tüp bebek yapmaları enteresan.Şu an açık dediğine göre ameliyatta açtılar.İnşallah bu denemende pozitifi görürsün...

Bende ayın 6 sında olacağım galiba ameliyatı...
Aynen o yüzden pek güvenmiyorum oraya ama Rabbim ol dedikten sonra yer önemli değil diyorm. İnşallah amelytın çok iyi geçer cnm

X