Çikolata kisti, tahlil,tetkik

Kvrckbdk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2014
324
275
Çikolata kisti olanlar bugüne kadar yaptırdığınız test sonuçlarını karşılaştıralim
Hormon testleri
AMH hormonu
CA 125
eşlerimızin Sperm sonuçları

ben ilk olarak dün hormon testi yaptırdım. Diğerleri hafta içi gelecek
sonuçlarım
FsH 3,38
Lh 2,73
Prolaktin 15,28
E2 25,21
Tsh 2,30

Merhaba canim gecmiş olsun. Ben tahlil sonuçlarımı hatirlamiyorum ama ben laparoskopi oldum. Eşimde de sorun var
54 milyon sperm %55 ileri hareketli %7 normal morfoloji %90 di sanırım baş anomalisi

merhaba arkadaşlar benimde hormon testi sonucum;
FsH 5.60
Lh 2.43
Prolaktin 11.45
E2 38.00
Tsh 1.51 sizce nasıl degerlerim bir bakar mısınız?

merhaba arkadaşlar benimde hormon testi sonucum;
FsH 5.60
Lh 2.43
Prolaktin 11.45
E2 38.00
Tsh 1.51 sizce nasıl degerlerim bir bakar mısınız?
Anladigim kadarıyla normal canım seninde
Bende rahim filmi çektireceğim cumartesi.
Erken değil galiba. Kist olduğu için

Anladigim kadarıyla normal canım seninde
Bende rahim filmi çektireceğim cumartesi.
Erken değil galiba. Kist olduğu için
Tesekkür ederim cnm inşallah dediğin gibidir bende yarın ultrasyonla baktırcam alttan muayene fln edicekmiş doktor 1 sene olmadı ama ben yinede önlemimi almak istiyorum bu arada gecmiş olsun rabbim şifasını versin ne zamandır hamilelik düşünüyorsun yada ben mi yanlış algıladım kist oldugu için mi hamile kalamıyorsun

Tesekkür ederim cnm inşallah dediğin gibidir bende yarın ultrasyonla baktırcam alttan muayene fln edicekmiş doktor 1 sene olmadı ama ben yinede önlemimi almak istiyorum bu arada gecmiş olsun rabbim şifasını versin ne zamandır hamilelik düşünüyorsun yada ben mi yanlış algıladım kist oldugu için mi hamile kalamıyorsun
Bir seneyi geçti ama deneme 4 ay sonra apa yine 4 ay diye devam etti
Kist engel olabiliyor hamileliğe o yüzden her doktor temkinli yaklaştı. Bende boşuna neden beklim diyorum. Madem sorun olabilir bütün tahlilleri yaptırim. Eşim de yaptıracak yoksa sorun beklerim biraz. Varsa da bir an önce müdahale edilir dedim
Tahliller bitti tek rahim filmi kaldı bakalım. Inşallah temiz olur hepsi

AMH değerim 3,37 çıktı
CA125 ama 44,80 çıktı. Doktoru aradım çikolata kisti olanlar için normal değer dedi. Üst sınır 35 yazınca korktum

Bir seneyi geçti ama deneme 4 ay sonra apa yine 4 ay diye devam etti
Kist engel olabiliyor hamileliğe o yüzden her doktor temkinli yaklaştı. Bende boşuna neden beklim diyorum. Madem sorun olabilir bütün tahlilleri yaptırim. Eşim de yaptıracak yoksa sorun beklerim biraz. Varsa da bir an önce müdahale edilir dedim
Tahliller bitti tek rahim filmi kaldı bakalım. Inşallah temiz olur hepsi
İnşallah cnm rabbim yardımcın olsun şifasını versin inşallah rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin dediğin gibi önceden tedbiri almak lazım benim 1 sene olmadı ama hiç korunma olmadı dedim bende şimdiden gideyim doktora bişi varsa cıkar belki diye sonradan ahlanıp vahlanmaktansa böylesi daha iyi folik asit verdi doktor vitamin ilacı gibi bişi sanırım

X