Cildi içerden beslemek

Ben kremlere vitaminlere vs çok para harcadım bu güne kadar şimdi nem aşısı yaptırıyorum daha memnunum, kolajen aşısı nem aşısı vs .. kremleri 3-6 ay düzenli kullanmanız gerekiyor ki istediğiniz verimi alın o da dünya para , iyi kremler ateş pahası, 4 ay önce ben aşısı yaptırdım hala parlak cildim nemli tavsiye ederim
Ben aşısı değil nem aşısı olacak o kucağımda bebekle bu kadar yazabilmişim 😂😂😂

Direkt nem aşısı olarak mı geçiyor adı ? Etkileri neler ?
Gençlik aşısı olarak da geçiyor nem aşısı olarak da , bir kere yaptırdım ben bir kaç gün biraz kabarcıklar oluyor ciltte sonra eriyor onlar , benim yoğun güneş lekelerim vardı , 6 seans dermapen 6 seans hydra yaptırmama rağmen geçmeyen lekeler , onlara çok çok iyi geldi , tamamen geçmedi ama baya açıldı , ince kırışıklıklara iyi geldi , cildim çok kurudur şu an nemli duruyor, yüzü de çok az yukarı kaldırdı şu an da altın iğneyi araştırıyordum onu deneyeceğim hangisi daha etkili ise onla devam ederim bundan sonra ,yani sürdüğümüz kremler cilt altına enjektörle ulaştığı kadar ulaşmıyor diye tahmin ediyorum o yüzden bence yaptırmak lazım

Hatta Ankara’da olup doktor öneren biri olursa çok sevinirim doktoru değiştirmek istiyorum

Kızlar bu ara havalardan ve yoğunluktan hem cildim hem de modum çok kötü durumda.. Takviyeler vs alıyorum ama yeterli gelmiyor sanırım içerden de beslemek, özel ürünler mi kullanmak lazım? gıda takviyesi baktım ama kararsızım sizin kullanıp da etkisini gördüğünüz gıda takviyeleri var mı?
Cildi dışardan beslemek sadece makyaj etkisi yaratır. Sağlıklı beslenmek, bol su içmek ve spor yapmak kesinlikle çok etkili. Tavsiye edebileceğim pek bir takviye yok maalesef

Gençlik aşısı olarak da geçiyor nem aşısı olarak da , bir kere yaptırdım ben bir kaç gün biraz kabarcıklar oluyor ciltte sonra eriyor onlar , benim yoğun güneş lekelerim vardı , 6 seans dermapen 6 seans hydra yaptırmama rağmen geçmeyen lekeler , onlara çok çok iyi geldi , tamamen geçmedi ama baya açıldı , ince kırışıklıklara iyi geldi , cildim çok kurudur şu an nemli duruyor, yüzü de çok az yukarı kaldırdı şu an da altın iğneyi araştırıyordum onu deneyeceğim hangisi daha etkili ise onla devam ederim bundan sonra ,yani sürdüğümüz kremler cilt altına enjektörle ulaştığı kadar ulaşmıyor diye tahmin ediyorum o yüzden bence yaptırmak lazım
İyice araştırın altın iğneyi. Reddit sitesi var bilmiyorum biliyor musunuz orada yüzü sarkan çok kadın gördüm yanlış uygulama yapıldığı için.
Yani şöyle tedavi çok mantıklı ve güzel sonuçlar veriyor ama yanlış ellerde facia oluyor.

Merhaba ben malesef nemlendirici gunes kremi vs konularında istikrarsızim 30umdan sonra cildim acayip yaglanmaya başladı.disardan bekleyemiyorum bari icerden besleyeyim dedim doktorum kolajen önerdi. Kiperin marka kullanıyorum sektörde öncü ve acayip kaliteli saç tırnak cilt eklem ağrıları her konuda fayda gördüm ama uzun süre kullanmak gerekiyor

O kadar fazla makale gördüm ki kolajenin neden cildimiz için gerekli olan kolajen tipine dönüşemeyeceğine dair :KK43: ben de çok aradayım. Türk doktorların da bir sürü videosu var bu konuda kolajen şişirilmiş bir balon diyorlar. Yani şöyle kolajen çok önemli bir protein ve yaşla birlikte azalıyor burası doğru ama henüz o proteini yerine koyabileceğimiz teknoloji gelişmemiş. Yani vücut o takviyeyi sindirirken kolajene değil başka bir şeye dönüştürüyormuş.
Acaba kolajenin içinde c vitamini, hyaluronik asit filan var da o mu işe yaradı 🤔 işe yaradıysa kullanmaya devam edin ama ben yine de bildiğimi söylemek istedim çünkü kolajen takviyelerinin işe yaradığını söyleyen çok az bilimsel çalışma var Allah korusun ileride kansere vs yol açmasın aldığımız takviyeler. Ben de barbariss kullanıyorum. 30 günlük takviye 1.750 TL. Kandırılıyor muyum diye canım sıkıldı araştırınca
Evet tam olarak bundan bahsediyorum👍🏻Kolajen gerçeği var ama bunu takviye olarak alamıyoruz, vücut onu sindirip cildimiz için önemli olan kolajene dönüştürmüyormuş, aynı molekül dizilimi gerçekleşmiyormuş, siz benden daha güzel ifade etmişsiniz, tamamen para tuzağı takviye kolajenler, ama doğal yollarla alınabilir kemik suyundan falan belki

İyice araştırın altın iğneyi. Reddit sitesi var bilmiyorum biliyor musunuz orada yüzü sarkan çok kadın gördüm yanlış uygulama yapıldığı için.
Yani şöyle tedavi çok mantıklı ve güzel sonuçlar veriyor ama yanlış ellerde facia oluyor.
Çok teşekkürler uyarı için hemen bakacağım zaten iyi bir doktor arıyorum bende , doktorlar hakkında yazılmış sosyal medya yorumları yanıltıcı olabiliyor kendileri Bile hesap açıp yazabiliyorlar

Geçenlerde düzenli olarak (en az 2 hafta) hyaluronik acid ve c vitamini serumları kollandım. Her gece sırasıyla gibi, cildim acaip güzelleşmişti. İçeriden yaptığım pek bir şey yoktu. Belki azıcık paketli gıdayı azaltmıştım o kadar. Ama köklü değişim falan yoktu sadece yüzeysel olarak yukarıda yazdığım 2 serumu kullandım. Sonu 10 numaraydı. Ama benim cildimde hafif renk eşitsizlikleri dışında da bir sorun yoktu onu da belirteyim

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim yıllık izne çıktım annemin yanında geldim hepinize dönücem sağolun

ben kolajen kullanıyorum 3 ay düzenli kullanımda inanılmaz farkediyor,3 ay kullanıp 2 ay ara veriyorsunuz,20 yaşından sonra vücut kolajen üretimini azaltıyor,ciltte kuruluk,kırışık,cansızlık,tırnaklarda kırılma,saçlarda dökülme ve cansızlık buna bağlı diyorlar,ayyyy reklam gibi oldu ama neyse marka ismi vermedim😂
Ya ben bi ara aldım da mideme inanılmaz dokundu kullanamadım kaldı öyle. bu yeni ürünü denemek iyi olabilir

Sabun gözenek tıkamaz mı? bi de dediğim gibi sadece dışardan değil içten de beslemek istiyorum
Bildiğiniz sabunlardan değil emin olun yaninda kabak lifi kullanabirlsiniz ben çok memnunum cideen yada aymnet firmasının ürünü olan cilt bakımı sabunuhh kullanabirlsiniz sonuçta doğal ürün

Vücut kitle indeksim düşük benim, yıllardır doktor önerisiyle coenzim ve multivitamin takviye kullanıyorum. Hem cildime hem saçlarıma çok iyi geliyor.
Aynen bende burdan bi arkadaşın önerisiyle takviyeye başladım women bright gold kompleks ismi eczacı baya etkili dedi

Doğal hindistan cevizi yağıni hem salatalara hem saça hem de yüzüme sürerek kullanıyorum. Doğadaki en doğal nemlendirici. Diğer ürünler kimyasal yüklü. Ayrıca kolojen olması açısından bamya tohumu çayı içiniz ya da tohumu bir gece önceden ıslatarak sabah aç karnına yutunuz ☺️😉
Bamya tohumunu hiç bilmiyodum bu woman brigt ta vegan kolajen skinax varmış hemde yeni jenarasyon antiagent özelliği taşıyormuş denemek lazım hepsini

bu arada benim de cildim kötü, ve gerçekten beslenmeyle çok alakası var maalesef. En son doktor bana Akdeniz tipi beslenme ve yağlılardan uzak durmamı önerdi.

Ayrıca resveratol diye bi antioksidan varmış onu araştırıyorum. Hem kolajken hem de resveratol kullanmak istiyorum ama markaları konusunda kararsızım siz duydunuz mu hiç iyi markalar?
Evet beslenme inanılmaz etkili ben elimden geldiğinde sağlıklı beslenmeye gayret ediyorum. resveratolü ilk defa şimdi duydum bilgim yok maalesef ama bi takviyeye başladım ismi argivit women bright gold kompleks hem cilde hem ruh haline hem beden enerjisine iyi geliyomuş

Dermatog bana demir eksikliğinin de ciltte kuruluk yaptığını söylemişti. Benimki ondanmış. Kan değerlerinize baktırmadınızsa baktırın.
Aa demir ekslikliğinin cilt kuruluğu yaptğını bilmiyodum.. ben düzenli 6 ayda bir baktırıyorum eksik varsa takviye ediyorum aslında. düzenli bir destek fikride iyi olabilir argivit woman bright başladım

X