Cildim çok kuru :(

pozitifkiz59

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
377
121
Merhaba ben 18 yaşındayım. Cildim kuru ve pul pul dökülüyor. Burnumun üstü ise bazen yağlanıyor. Bazen evde yetiştirdiğimiz aloe vera ile de maske yapıyorum. Yazın doktora gittim bana temizleme jeli ve krem verdi. Düzenli olarak kullanıyorum ama buna rağmen kuruluk geçmedi. Ne yapmamı önerirsiniz?

Temizleme jeliyle temizledikten sonra gül suyuyla sil daha sonra nemlendirici kullan. Gül suyu tonik olarak kullanıldığında purüzsüz yumuşacık yapıyor pul pul görüntüsünü geçirecektir. Sabah akşam devam et ve nemlendirmeyi sakın ihmal etme.

Gren peel diye bir cihaz var cilt bakımı yapıyor el değmeden ankarada isen Mehmet Akgün'ün kliniğinde mevcut.Ayda bir bakım yaptırıyorum hem cildim nemleniyor hem de temizleniyor.Kuruluk şikayeti bende de vardı bazı ciltler hiç değişmiyor.Fiyatı da okadar uçuk değil bir görüş istersen.

Merhaba ben 18 yaşındayım. Cildim kuru ve pul pul dökülüyor. Burnumun üstü ise bazen yağlanıyor. Bazen evde yetiştirdiğimiz aloe vera ile de maske yapıyorum. Yazın doktora gittim bana temizleme jeli ve krem verdi. Düzenli olarak kullanıyorum ama buna rağmen kuruluk geçmedi. Ne yapmamı önerirsiniz?
Bol bol su iç su tüketmiyosan o da kuruluk yapıyo ciltte içtende beslemek gerekiyo çünkü

X