Çıldırıcakmışım Geliyor.

alevesen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
2.254
1
Merhaba Meltem Hanım 2.5 ay var düğünüme ev kiraladık ve çok beğenerek ama ertesi sabah kalkıp aşırı pişmanlık duymaya başladım.Bundan önce de ufak tefek konularda kararsızlık yaşadığım oluyordu.Nişanlım beni kırmadı anneme de yakın tuttuk ama sonra pişmanlık sardı içimi çabuk karar verdiğim için.Evin içine girmek istemiyorum.Depozito verdik 2 kira peşin verdik emlakçıya komisyon verdik.Bu paraları alamayız diye iptal edemiyoruz.Ve ben sanki çıldırıcak gibi hissediyorum.Sürekli uyumak istiyorum.O evde kendimi düşünemiyorum.6 yıldır sevdiğim insanla bugünleri bekledim ama şu anda çok kötüyüm bu güzel günlerimi böyle geçirmek istemiyorum.Bana yardım edin ne olur ne yapıcam ben nişanlımı da üzüyorum.Daha önce de kararsızlığım vardı ve ailemden biri dışarıdaysa bir gürültü gelse ah babam dışardı acaba o mu kavga ediyor?böyle şeyler de yaşıyordum ama şu an pişmanlık hissediyorum kalbim hızlı çarpıyo nefes alamıyorum sakinleşmek istiyorum artık keyfini çıkarmak istiyorum sabah acıyla uyanıyorum

Alevesen, hissettikleriniz duruma göre çok şiddetli. Böyle bir durumda önerim, yakınlarınızda bulunan bir meslektaşıma başvurmanız yönünde olacaktır.
Sağlıkla,
Dr. Meltem

hepinize teşekkür ederim konuşmalarınızla içim açılmaya başladı ve psıkolog desteği alıcam da bu abartmalarım ve takıntılarım için.mesela gelinliğimi düşünüyorum ev geliyor aklıma hevesim kaçıyor bunu bir destekle aşabilir miyim?Çok istiyorum eski haliem dönmeyi çoooooook

X