Vücut Kremleri Çilek kokulu vücut losyonu arıyorum

Vücut kremleri, losyonlar

allure38

............
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
418
2
Arkadaşlar çilek gibi kokmak sıtıyorum parfümü buldum ama duş jeli krem vs. de kullanmak ıstıyorum önnerebilceeğnz varmı ? çilek kokmak ıstıyorum sadece :)

yanılmıyorsam avonda aradığın ürünle var duş jeli ve nemlendirici yanı; naturals serisinde ve banyo köpüklerinde hatta bu ay kataloğunda sayfa 106-107de

watsons'ta var çilek kokulu duş jeli,çok güzel kokuyor. yiyesi geliyo insanın valla:KK1::KK1:

body shop urunlerını tavsıye ederım ben de cnm ben de bı cılek sewerıımm.:KK70: dus jelını spreyını kremını kullandım sımdı dus jelı durunun bole cıkolatalı vısnelı var onun koksuu da hos...:):KK69:

watsonda çilek kokulu vücut kremi 5,99 250 gr.
1l. duş jelide 5.99

Son düzenleme:
elf cim çilek kokulu parfümün markası nedir sakıncası yoksa fiyatını ve parfümün adını yazabilirmisin

avonun çilekli duş jeli bende vardı çok ağır kokuyor çilekli şurup gibi beğenmedim onu ben:KK50:

elf cim çilek kokulu parfümün markası nedir sakıncası yoksa fiyatını ve parfümün adını yazabilirmisin

Ya canım açık parfümlerinde candy dıye bı parfüm var çilek kokusu diyince zaten direk onu veriyorlar ama biraz ağır sexy graffiti kullanabilirm oda hoş meyvemsi şeftali ve çlek kokuyor . .

escada ısland kıssde çilek kokuyo gibi geldi bana istersen ona da bir bak :)

watsonsta çilekli vücut losyonu alabilirsin bu ara kampanyalı 1alana 1bedavası var.Kızlar çilek kokan candyden başka açık parfüm var mı yaa??bi arkadaşım kullanmış ama ismini hatırlamıyor.

duru yeni çıkarmış dene istersen
jel_duru_31.jpg

watsonsda var, minicik bi kabın içinde ama bildiğin çilek pütürleri var içinde.. kokusu da muhteşeemmm :KK16:

body shop urunlerını tavsıye ederım ben de cnm ben de bı cılek sewerıımm.:KK70: dus jelını spreyını kremını kullandım sımdı dus jelı durunun bole cıkolatalı vısnelı var onun koksuu da hos...:):KK69:

katılıyorum body shop un çilek serisi buram buram çilek kokuyor =)

X