Cilt Bakımı Ürünleri Cilt bakim önerileri ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Benim cildimde oyle, sana kullandigim urunleri cekip atayim bir arastir istersen
20220521_211021.jpg

Ben genelde tek marka almaya çalışıyorum cunku indirim oluyor toplu alinca, cildim akneye yatkin sevmedigi bir urun kullanirsam hemen sivilcelenir. Güneş kremini degistirmeyi düşünüyorum cunku cok pahali🙃 onun yerine daha uygun seyler bakabilirsin

Siyah nokta akne ve yağlı bir cildim var..la roche posay duydum ama emin olamadım..
Kusura bakma cevap yazmadım arada kaynadı. La Roche çok iyi bir marka ama her cilt ile anlaşamıyor. Rutinin yüz temizleme köpüğü veya jeli, yağ bazlı yüz yıkama jeli, tonik, nemlendirici, güneş kremi.bunşar günlük rutinin olmalı.
probleme yönelik ise lekeler için arbutin, c vitamini , siyah nokta için niaceminide, glikolik asit, aha bha asit, kil maskesi

Akne için cica kremleri
bunlardan cildine uygun olanlardan rutine ekleyebilirsin. Cilt bakımı sabır ister. Üç günde karşılığını alamazsın

Kusura bakma cevap yazmadım arada kaynadı. La Roche çok iyi bir marka ama her cilt ile anlaşamıyor. Rutinin yüz temizleme köpüğü veya jeli, yağ bazlı yüz yıkama jeli, tonik, nemlendirici, güneş kremi.bunşar günlük rutinin olmalı.
probleme yönelik ise lekeler için arbutin, c vitamini , siyah nokta için niaceminide, glikolik asit, aha bha asit, kil maskesi

Akne için cica kremleri
bunlardan cildine uygun olanlardan rutine ekleyebilirsin. Cilt bakımı sabır ister. Üç günde karşılığını alamazsın
Teşekkür ederim..La roche posayin effaclar duo setini ve baska markadan c vitamini,hyaluronic asit ve kolajen serumu ve güneş kremi Aldım...Umarım bir sıkıntı yaşamam

Kızlar bı sorun oldu, procsin gua shai yağı aldım dün, yatmadan kullandım. Şimdi gözlerim şiş, ne yapmalıyım?

X