Maske Tarifleri Cilt iin ok etkili bi maske

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

rock4ever

ölümün dokunuşları...
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
164
0
kızlar bnm gecenlerde yüzümü sivilceler bastı bnde nette buldugum maske tariflerini karıstırarak bi maske yaptmtatlicadiarzu bayada memnun kaldım rengimi actı sivilcelerimi azalttı cildimide ck temizlenmiş hissettim,rengi pembe ck tatlı duruo babam pastaya bnziosn bi mumların eksik die dalga gecti bnle ama olsnsırnaşık şeynese bn lafı fazla uzatmiymde tarifi verem......:dance:
-çilek(2-3 tane)şutarafagitti
-portakal
-limon suyu
-domates(küçüğnden yarm domates yetrli)
-nişasta
-un
-tarçın
-mısır unu
-yaş maya
Eksik yoktur umarm bu karısımı hamur kıvamında yapmaya calıştm,yüzmde yarm saat falan beklettim bayada ii geldi sizde menun kalrsınız umarm sengözlerimebaksanab

ilk kullanimdami iyi geldi cnm? massallah baya seyi karistirmissin :KK70:

ilk kulandıgımda rengimi baya actı cildimide parlattı daha bnde bi kaç kere kullandım baya etkisini gördüm yani:1closedeyes:
tatlicadiarzueh biras fazla abarttım malzeme olayını biiliorm,sırnaşık şeykuzenm bile önce sen yap sana bişey olmazsa bnde yaparım demiştisırnaşık şey

Güzel tarif denemem lazım.Benimde yaptıklarım var bununda etkili olduğuna inanıyorum .Nede olsa doğal

kızlar bnm gecenlerde yüzümü sivilceler bastı bnde nette buldugum maske tariflerini karıstırarak bi maske yaptmtatlicadiarzu bayada memnun kaldım rengimi actı sivilcelerimi azalttı cildimide ck temizlenmiş hissettim,rengi pembe ck tatlı duruo babam pastaya bnziosn bi mumların eksik die dalga gecti bnle ama olsnsırnaşık şeynese bn lafı fazla uzatmiymde tarifi verem......:dance:
-çilek(2-3 tane)şutarafagitti
-portakal
-limon suyu
-domates(küçüğnden yarm domates yetrli)
-nişasta
-un
-tarçın
-mısır unu
-yaş maya
Eksik yoktur umarm bu karısımı hamur kıvamında yapmaya calıştm,yüzmde yarm saat falan beklettim bayada ii geldi sizde menun kalrsınız umarm sengözlerimebaksanab

bunların herbirinden ne kadar koyuyosun

bunların herbirinden ne kadar koyuyosun

ya bnde belli ölçülere göre yapmadım aslında ama hatrladıgım kadrıyla tarif edim bide bn tek kullnmlık için yapmadım ondan fazla koydm cnm
-çilegi 3 tane falan koydum
-portakal ve limon suyu bn kafama göre sıktm içine ama sen ikisindende birer çorba kasıgı kadar sık yeterli olur bnce
-domateside bn küçüğünden bi domatesn yarsını rendeledim içine
-nişasta,un bide mısır ununuda maskeyi hamur kıvamına gelinceye kadar göz kararı ekledim
-tarçınıda 1 çay kaşıgı kaydm
-yaş mayada yarım paket kadar koydum,işte bu kadar tatlım