Sivilceli Ciltler Cilt takıntım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Benim cildim çok güzeldir, aşırı kötü beslenirim meyve sebze neredeyse hiç yemem abur cubur çok tüketirim ona rağmen 1 sivilce bile çıkmaz yüzümde nazar değmesin 😂 yine de cilt bakımına önem veriyorum cildime makyaj yapmadığım için çok parlak gözükmesine dikkat ediyorum. Foreo luna 2 kullanıyorum banyoda yüz yıkama jeli ile (dermalogica) duştan sonra da clarins v shaping serumu ve kiehlsın günlük yüz kremi. Ayrıca cildi fondotensiz inanılmaz sağlıklı gösteren bir ürün var sürekli kullandığım. Alta ekliyim fotoğrafını.
Bb tarzında bisey mi

Hayır highlighter gibi sıvı ama simsiz tüm yüze yayınca ışıltılı taze bir görüntü veriyor.
Iyiymis markasını göremedim türkiye de satışı var mı? Ben şimdiye kadar birsürü bb fondöten vs kullandım zaten cildime aşırı dikkat edip k beauty kullanıyorum ama jane irradale gibi onun duruşunda bi bb ye rastlamadim. O da çok pahalı şuan

Iyiymis markasını göremedim türkiye de satışı var mı? Ben şimdiye kadar birsürü bb fondöten vs kullandım zaten cildime aşırı dikkat edip k beauty kullanıyorum ama jane irradale gibi onun duruşunda bi bb ye rastlamadim. O da çok pahalı şuan
tr de missha nın bb kremi var oda çok iyidir deneyin derim

Missha ikinci kutumdayım zaten kırmızı renkli 23 numara hatta şuan çok severim mishha ürünlerini:)
Aynen missha ürünleri cok güzel,valla herşey çok pahalanmış loreal olmuş 150 lira şaka gibi, cildimi bozucağıma 100-200 koyar adam gibi bişeyler kullanıyorum diyorum hep kendime. Çabuk biten ürünler değil zaten:)

bunun etkisini veren ürün var aslında

bunlarda bakım yapan bb ler

bunun etkisini veren ürün var aslında

bunlarda bakım yapan bb ler

Sag ol canimm L aklımda, salyangoz özlü essence cosrx kullanmıştım bb de nasıl olur bilmiyorum ama purito da fena değil gıbı:) parlak nemli bitiş seviyorum biliyorsun

Sag ol canimm L aklımda, salyangoz özlü essence cosrx kullanmıştım bb de nasıl olur bilmiyorum ama purito da fena değil gıbı:) parlak nemli bitiş seviyorum biliyorsun
üçüde öyle parlak bitiş o yüzden bunları önerdim :)
parlak ama yaldır yaldır değil canlı bitiş diyelim :KK70:

Benim cildim çok güzeldir, aşırı kötü beslenirim meyve sebze neredeyse hiç yemem abur cubur çok tüketirim ona rağmen 1 sivilce bile çıkmaz yüzümde nazar değmesin 😂 yine de cilt bakımına önem veriyorum cildime makyaj yapmadığım için çok parlak gözükmesine dikkat ediyorum. Foreo luna 2 kullanıyorum banyoda yüz yıkama jeli ile (dermalogica) duştan sonra da clarins v shaping serumu ve kiehlsın günlük yüz kremi. Ayrıca cildi fondotensiz inanılmaz sağlıklı gösteren bir ürün var sürekli kullandığım. Alta ekliyim fotoğrafını.

Hamile olmanız dikkatimi çekti. Ben de çok meraklıyım cilt bakımına, uzun zamandır Kore rutini uyguluyorum, çift aşamalı temizlik, kimyasal peeling, c vit ve güneş kremi ihmal etmiyorum ama şimdi gebelik düşünüyorum ve bir ton içeriğe yasaklı diyorlar. Hamile kalırsam ne kullanacağım diye şaşırdım kaldım.
Çok emek verdim cildime toparlamak için hala da yolum var. Hamilelik 9 ay, emzirme belki en az 1 sene derken neredeyse 2 sene ara vermek beni başa döndürecek onu da kullanmayayım bunu da kullanmayayım dersem.
Daha ortada fol da yumurta da yok ama şimdiden kafama takıyorum :KK48::KK48:

Siz hangi ürünleri kullanıyorsunuz hamilelik sürecinde?

Hamile olmanız dikkatimi çekti. Ben de çok meraklıyım cilt bakımına, uzun zamandır Kore rutini uyguluyorum, çift aşamalı temizlik, kimyasal peeling, c vit ve güneş kremi ihmal etmiyorum ama şimdi gebelik düşünüyorum ve bir ton içeriğe yasaklı diyorlar. Hamile kalırsam ne kullanacağım diye şaşırdım kaldım.
Çok emek verdim cildime toparlamak için hala da yolum var. Hamilelik 9 ay, emzirme belki en az 1 sene derken neredeyse 2 sene ara vermek beni başa döndürecek onu da kullanmayayım bunu da kullanmayayım dersem.

Ben de sizin gibiydim yıllardır kullnıyorum hamileliğimde açılmamış ürünlerim vardı açılmışlari kullanmadim riske girmedim hicbir şey kullanmadim. Emzirmem 5 ay sürdü ondan sonra başladım yine tam gaz

Inststada hali hazırda bi hamile influencer var takip ediyorum o neler kullandığını postluyor story atıyor

Valla ben aynı devam. 😂cilt altından bebeğe geçip zarar vereceğini hiç düşünmüyorum

Hamilelik süresince kullanılan temizleyiciler bakım ve makyaj ürünlerinde parfüm, paraben, silikon, alkol ve oksibenzon içermemelidir. Retinoidler (retin-a, retinol, retinil palmitat, accutane gibi A vitamini türevleri), hidrokinon, salisilik asit ve benzoil peroksit ,oksibenzon, formaldehit, ftalat, metilbenzenlerin yanı sıra diş beyazlatıcıların da özellikle gebelikte kullanılmaması gerek hamilelikte kaçınılması gereken içeriklerdir.

N nscckts belki ilgili olanlar vardır topigin linkini atabiliyor muyuz
bilmiyorum valla ...sanki konuların linkini bırakmak yasak diye birşey duymuştum da... emin değilim belki duyduğumda yanlıştır ama asla emin değilim o yüzden ilgili gördüklerimi bizim konuya etiketliyorum :KK70:

Hamilelik süresince kullanılan temizleyiciler bakım ve makyaj ürünlerinde parfüm, paraben, silikon, alkol ve oksibenzon içermemelidir. Retinoidler (retin-a, retinol, retinil palmitat, accutane gibi A vitamini türevleri), hidrokinon, salisilik asit ve benzoil peroksit ,oksibenzon, formaldehit, ftalat, metilbenzenlerin yanı sıra diş beyazlatıcıların da özellikle gebelikte kullanılmaması gerek hamilelikte kaçınılması gereken içeriklerdir.
Cvit ve mineral filtreli güneş kremleri yanında az içerikli hyalarunik asit ya da besleyici tonerler kullanılabilir diye biliyorum bende. Âmâ dediğim gibi benim pandemi basında oldu hamilelik hep evdeydim kullanmamaktan yana tercih ettim hicbir şeyi

Cvit ve mineral filtreli güneş kremleri yanında az içerikli hyalarunik asit ya da besleyici tonerler kullanılabilir diye biliyorum bende. Âmâ dediğim gibi benim pandemi basında oldu hamilelik hep evdeydim kullanmamaktan yana tercih ettim hicbir şeyi
aynen ... hiç riske girmeye değecek bir konu değil en iyisini yapmışsın , süreçte tabiri caizse kendimizi nadasa bırakmak gerek eğer kullanma ihtiyacı duyuyorsa hamile kişi dermotologa gitmek zorunda ...o söyler uygun içerikleri

allah aşkına yapmayın ...
hamileyken asla kullanılmaması gereken içerikler var
Yazdığım gibi loreal vs markette satılan hiçbir ürünü kullanmıyorum zaten. Doktorum bir zararı olmayacağını söyledi önceki gebeliğimdede koltukaltı roll on u olsun hiç değiştirmemiştim. Herkesin kendi fikri, istemeyen kullanmaz. Ben bir zararını görmedim.

X